Sveikos mielosios
Kaip žinia, viso ko kainos Lietuvoje su kiekviena diena auga ir mažėti visiškai nesiruošia (nepriklausomai nuo to, kad prieš rinkimus politikai žadėjo visai ką kitą). Negana to, daugelio prekių kainos Lietuvoje yra nenormaliai didelės.
Todėl:
- dėl noro pataupyti ten kur nesunkiai pataupyti galima (geriau jau mažiau pirkti, o sutaupius leistis į kokią kelionę),
- dėl noro daiktams suteikti dar vieną šansą gyventi,
pagalvojau, kad galėtume pasidalinti idėjomis kaip tiesiog namuose pasigaminti bent dalį vaikų žaidimui ir lavinimui skirtų žaislų ir priemonių.


















