svetlanos10 parašė:
Man irgi ginė pabrieze kad 5 metai, o ne 3 , kaip parašyta.
Man irgi sake 5metai
svetlanos10 parašė:
Man irgi ginė pabrieze kad 5 metai, o ne 3 , kaip parašyta.
Man irgi sake 5metai
paulee parašė:
Man irgi sake 5metai
O as buvau kvaile,kad persiskaiciau jog ji 3 metam,paskaiciavau,kad mirena labiau apsimoka.nuvaziavau detis,daktaras sako,o kodel mirena o ne levosert tepirkot.tada tik supratau,kad klaida padariau.
mazastebuklelis parašė:
O as buvau kvaile,kad persiskaiciau jog ji 3 metam,paskaiciavau,kad mirena labiau apsimoka.nuvaziavau detis,daktaras sako,o kodel mirena o ne levosert tepirkot.tada…
Na jau ką padarysi, svarbiausia, kad tiktų. Senai isidejote?
svetlanos10 parašė:
Na jau ką padarysi, svarbiausia, kad tiktų. Senai isidejote?
Pernai,balandzio menesi,po miomos operacijos.
Alia parašė:
Kazin ar normalu jaj vyras kartais jaucia spirale? Yra kam nors taip?
Manes ginius yra klauses ar vyras jaucia. Galimas daiktas.kad siulus patrumpint reikia .
Alia parašė:
Kazin ar normalu jaj vyras kartais jaucia spirale? Yra kam nors taip?
Jai pacia spirale jaucia tai vadinasi pati spirale yra iskritusi is gimdos. O jai siuliuka tik tai cia nieko tokio nera .
Alia parašė:
Jaj iskritusi butu manau as kazka tureciau pajaust kad nevietoj
Nejaučia moterys dažnai. Kitos net nepastebi,jog iškeitusi.
Alia parašė:
Jaj iskritusi butu manau as kazka tureciau pajaust kad nevietoj
neiskritus, siulus reik pritrunpint ir nebejaus.
3 testuotojų vertinimai
3 testuotojų vertinimai
14 testuotojų vertinimai