kysa83 parašė:
mamos kopija![]()
Ačiū
kysa83 parašė:
mamos kopija![]()
Ačiū
DeLi parašė:
Sveikos mamytes,kokias priemones naudojate skalbti mazyliu drabuzeliams Lietuvoje?
As vis dar su neutral skalbiu.
kysa83 parašė:
sakykit, mamytes, kaip jums su leliuku maudymu sekasi?
Puikiai, guli ant gultuko kaifuoja, vandeni tasko
kysa83 parašė:
sakykit, mamytes, kaip jums su leliuku maudymu sekasi?
Puikiai
kysa83 parašė:
o mano undinele sustreikavopradzioj jokiu problemu nebuvo, o dabar paguldyta i vonele ant gultuko rekia iki pamelynavimo, turiu traukt lauk normaliai nenuprausu…
Gal vandens temperatura nepatinka
Asta Go parašė:
Gal vandens temperatura nepatinka
esme ne temperaturoj, o vonelej... nes kai plaunu sikniuka po tekanciu vandeniu tai ji sypsos ir spardos
nes jau irgi visko prisigalvojau, bandziau deti i vonele be vandens, tai iskart dudas paleido
tikiuosi bus lengviau kai ji prades sedeti pati
Gabrielli parašė:
labaVakara.![]()
su tokiu klausimu- į košytę maišant bananą reik jį virt???![]()
![]()
hm... vyras sum…
sveika
as neverdu banano tiesiog sutrinu su blenderiu
2 testuotojų vertinimai
12 testuotojų vertinimai
4 testuotojų vertinimai