tuttyte parašė:
Kiekvienas savaip demesi rodo ;) Ir TAIP, mano nuomone prie stalo kriskto tevai yra eiliniai sveciai, visai kas kita ceremonijos metu. As po ceremonijos nieko nesit…
Pritariu!
Vyras savo krikštaduktei nieko nesiruošė. Mes tik auksinį angeliuko pakabutį padovanojom ir lėlytę, kad šventės .etu turėtų ką tampytis, žaisti. Na, o krikšto mama ir daiktadėžę su dovanom joje ir laikraštuką, ir auksinį kryžiuką, ždž..net per daug. Bet jos reikalas ir niekas nepyko. Buvo smagi šventė. Nieko net nebandysiu tikėtis iš savo dukrytės krikštatėvių. Svarbu gera nuotaika tą dieną

tema apie krikstynas tai ir planuokim jas kaip kas norim 





