Aleksan_dra parašė:
Labas rytas mamytes :). Daugelis jau primaitinat kosytemis mazuosius, gal teko isvykti su maziuku dienai ar dviem, pasidalinkite kaip tada su primaitinimu darete. N…
Aleksan_dra parašė:
Labas rytas mamytes :). Daugelis jau primaitinat kosytemis mazuosius, gal teko isvykti su maziuku dienai ar dviem, pasidalinkite kaip tada su primaitinimu darete. N…
Kai skridom lėktuvu buvau nupirkusi hipp daržovienę, tai vos neapsivėmė vaikas - daugiau nebeduodu, verdu pati 2 dienom. Pašildau karšto vandens vonelėj. Grūdines košes valgo iš milupos (ryžių ir avižinę), grikius verdu pati






