saundstorm5 parašė:
Na aš čia pasiskaičius, nesijaučiu visai nėščia, nes manęs nei pykina, nei rūgštys kyla, nei kokių pamaudenimų nėra. Nieko. Ir nežinau, ar čia man džiaugtis reikia …
Man irgi lygiai tas pats, kas susije su virskinimu - ne karto nevemiau, rugstis nekyla. Atvirksciai noriu tokio rimto maisto, ko iki nestumo nevalgiau - mesos, cepelinu, sriubu. Iki nestumo buvau saldumynu megeja, o dbr gali ju nebuti, jogurciuka suvalgau, ar kokiu vynuogiu ir pakanka saldumo.
Tik miegoti galiu istisas dienas ir darbe sunku isbuti, silpna. Kadangi esu dabar bilioteny del persalimo, dziaugiuosi, kad kada noriu galiu pakrist pamiegot ??








