Nre01 parašė:
Kaip jaučiatės? Mums šiandien suėjo 14 savaičių.neramu nes ir dingo visi blogumui ir krutine lyg ir nebe tokia jautri🤔
Tikrai nesijaudinkite. Aš su pirmuoju nėštumu, be skaudančios krūtinės pirmąsias savaites ir prikibusio pūslės uždegimo, neturėjau jokių kitų požymių. Ir tie baigėsi gal 8 savaitę. O dabar vis dar papykina, nors jau mažiau, palyginus su dienomis prieš tai, pamečiau puaantro kilogramo, nors tikrai nelabai nuo ko yra kristi, pamaudžia protarpiais pilvą ir krūtinė vėl sujautrėjo po poros savaičių pertraukos. Jau laukiu nesulaukiu, kada visi šitie požymiai baigsis 😀 Tikrai džiaukitės, jei jaučiatės puikiai! 😊







