2023.03.15 11:52 (prieš 3 m.)
Oxyy parašė:
Rekomenduoju Eglę Murėnienę, mane gerai sutvarkė
labai profesionali ir šilta ❤️
Ačiū labai už rekomendacijas! Bandysiu užsirašyti, nes jau visai nebepaeinu iš skausmo.
Dėl sveikatos, tai mano ir vitaminas d buvo ryškiai per mažas, ir skydliaukės hormonas blogas. Skydliaukė dabar jau susitvarkė, vitaminui d pakelti geriu Bioncel kapsules. Jos labai stiprios, su dideliu kiekiu vitamino d. Jau kai yra trūkumas, tos paprastos tabletės nebepadės.
Per visus šitus vargus nepamirškim ir savimi rūpintis, nors žinau kaip nėra tam laiko.. 🤍
Kažkuri rašėte, kad graužia sąžinė, kai įjungiate filmukus. Aš irgi kraštutiniu atveju įjungiu. Save raminu, kad čia tik kraštutiniu atveju ir, kad bendrai vertinant vaikas yra nuolatos apsuptas dėmesiu, meile, šiluma. Vaikų namuose vaikiukai nei puse tiek negauna. Taip, kad baikime save plakti. Mūsų vaikai yra patys laimingiausi turėdami mus tokias.