DandelonFuzz parašė:
Nesidedu. Tikiuosi savo bus mp. Pas mane irgi papuliuose atrodo jokio veiksmo nėra šiai dienai. Net nejautrus ar pan.
O as galejau išvis be tasiu važiuot kaip dabar matau ,nes is ju panaudojau sau pampersus,kuriu ir juk dovanojo paketus,hig reikmenis,chalatas,pizama.vaikui tik pampersai.viska dave ligonines iškart ne neklause turi neturi ,kol siuvo kakleli gimdos viska padare sukuosi net dovanas 🙉








