vvviktuolija parašė:
Labutis brangiosios. Nu šiąnakt kas per naktelė buvo.. prabudinejau beveik kas dvi val,laksciau į wc(tokio lakstymo iki siol nebuvo), ir net kai atsikėliau einu kas…
Identiska situacija
Praktiskai be miego. Dar ir karscio bangos gana dideles - uzsnustu, atsibundu slapia.








