30 metų jubiliejus (idėjos, kaip švęsti)

Komentuoti
  1. 2014.12.31 18:37 (prieš 3 m.)

Man patiko draugų penkiasdešimtmetis, šventėm Druskininkuose, fainai taip ir pailsėjom čia nuotraukų yra. Aišku, penkiasdešimt tai jau labai rimtas skaičius, ir pinigų gal daugiau gali skirt, tai taip ir gaunas. Dabar broliui organizuojam slaptą gimtadienio siurprizą, mėginsim vėl ten pat, smagu kai pasirūpina viskuo.

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.02.24 11:02 (prieš 3 m.)

Sveikos. O kaip gimtadienis limuzine ar esat svente?

3. 2015.02.24 11:23 (prieš 3 m.)

Sveikos,

Galiu papasakot, kaip šventėm vyro 30 m. preitą žiemą. Jo gimtadienis sausio mėnesį, papuolė patys didieji šalčiai... Dieninė programa vyko prie Trakų esančiam Tony Resort. O vyko - orientacinės varžybos. Nors buvo šalta, bet visiems labai labai patiko, kas paklydo, kas nepaklydo, buvo skelbiami laimėtojai ir t.t. Buvo daug azarto ir geros nuotaikos Aš tuo metu laukiausi, bet dra niekas nežinojo ir tose varžybose negalėjau dalyvauti. Suradom išeitį. Buvo kelios mamos su mažais vaikučiais, tai jom pasiūlėm ten esančioje picerijoje picos kepimo pamokėles. Aišku šita pramoga atiteko ir man Labai labai patiko tiek mums, tiek vaikučiams :)Patys minkėm tešlą, dėjom kokius norim ingridientus, šovėm į krosnį. Paskui suvalgėm ir išalkusius po varžybų pamaitinom. Aišku mes tiek picų neprikepėm, mūsų tik paragavo, o paskui iš meniu rinkosi, ką nori. Ta picerija mažytė ir buvo užsakyta tik mums visam laikui,kol ten buvom. Na o vakare grįžom į Vilnių ir persirengę susitikom bare pasibūti. Šis variantas buvo atšvęstas su draugais ir jaunąja giminės dalimi.

Sekantį svaitgalį kėlėm puotą vyresniąjai giminės daliai pas uošvius namie. Pasirengėm įvairių žaidimų, prizų ir visiems patiko

O šiais metais bus mano trisdešimtasis. Jau rezgu planus

4. Juliukas 4 m. 1 mėn.
    Kesmina 12 m. 3 mėn.
    Migle 14 m.

2015.02.24 14:08 (prieš 3 m.)

Sveikos jungiuosi prie jusu, nes vyrui vasara 30 suais tai vis galvoju, ka sugalvojus , net neisivaizduoju.

5. 2015.02.27 09:15 (prieš 3 m.)

Maniskio 30 buvo beveik pries metus. Sventem sodyboje su muzikantais, tai jie pravede visa vakaro programa,sokius, zaidimus ir t.t. Is savo puses padariau filmuka is nuotrauku apie vyro gyvenima ir filma su draugu sveikinimais. Po to ant sienos is nuotrauku padariau didely 30, tai visiems buvo idomu, ejo ziureti. Vidurnakty dangaus zibintai, fejerverkai.

O sausy dalyvavau drauges 30. Buvo parinktas retro stilius. Nu nerealiai fainiai visi atrode. Sveciams buvu nurodyta juoda apranga su baltais arba raudonais akcentais. O jubiliate apsirenge raudona suknele. Vaizdas tikrai fantastiskas buvo

2
  6. Juliukas 4 m. 1 mėn.
    Kesmina 12 m. 3 mėn.
    Migle 14 m.

2015.02.27 21:06 (prieš 3 m.)

Peteliškė parašė:
    Maniskio 30 buvo beveik pries metus. Sventem sodyboje su muzikantais, tai jie pravede visa vakaro programa,sokius, zaidimus ir t.t. Is savo puses padariau filmuka i…

Labai idomios temos

7. 2015.03.12 20:10 (prieš 3 m.)

Sveikos, merginos, esu is Vilniaus, gal galetumet patarti, esu pasimetusi...Norisi atsvesti savo 30m jubilieju kitaip nei namuose, bet kai pradejau ieskoti informacijos apie kavines, tai visur min 70lt zmogui, na lyg ir normali kaina, bet be to, kad tiesiog sedeti ir "baliavoti" norisi nors truputi sventiskos nuotaikos, tai muzikantai minimaliai 300EUR praso, kai realiai svestume 4-5val, nes daug zmoniu bus su vaikais tai iki 2val nakties tikrai nesedes. Jei kokia pramoga, pvz, iliuzionistas, tai velgi 300EUR.
    Gal galetume kokia idomia, bet nebrangia pramoga, o gal tiesiog isimintina vieta Vilniuje, kur galima skaniai ir graziai praleisti vakara? Ieskai ieskai tam internete, informacijos pilna, net akys mirga, bet jus gal is patirties kazka patartumet.
    Aciu

8. 2015.03.13 00:07 (prieš 3 m.)

Pakeliui parašė:
    Sveikos, merginos, esu is Vilniaus, gal galetumet patarti, esu pasimetusi...Norisi atsvesti savo 30m jubilieju kitaip nei namuose, bet kai pradejau ieskoti informac…

Na del sventimo tai patiko visavis restoranas fabijoniskese,nebrangus o ir sales didziules..tai pat galima buvo savo muzika atsinest,ir jie turejo aparatura,per koloneles uzsleptas buvo girdet muzika,galejai garsint kiek nori. Ir tortuka,maista gali graziai supakuot,nieks neapsivogia kaip kitose restoranuose pvz brangiam-marcipane,vagiu ir apgaudinetoju pulkas.

1
  9. Stebukliukas 3 m. 1 sav.
    Brangenybė 4 m. 11 mėn.

2015.03.29 23:51 (prieš 3 m.)

Man patiko zaidimas per supermiestas. Kai vienam uzdejo ausines ir paleido garsei muzika o kitam sake kazkoki zodi. Tas kur su ausinem is lupu turejo perskaityti koks tai zodis.

1
  10. Kamilė 5 m. 7 mėn.
    Nojus 11 m. 2 mėn.
    Lukas 16 m. 4 mėn.

2015.03.30 00:58 (prieš 3 m.)

sveikos jungiuosi prie jusu mano jubiliejus arteja , noreciau temos kad butu linksmiau .Kadangi darysiu kartu su dukrytes gimtadieniu jai 2 metukai nutariau svesti ta pacia diena . tad tema vaikyste . nezinau nuo ko pradeti noreciau zaidimu , linksmumo , namie svente bus gyvenu name tad vietos netruksta jai geras oras keleta zaidimu lauke pravesiu,ka pasiulysite jus ka patarsite

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras