30 metų jubiliejus (idėjos, kaip švęsti)

Komentuoti
  1. Kamilė 5 m. 7 mėn.
    Nojus 11 m. 2 mėn.
    Lukas 16 m. 4 mėn.

2015.03.30 00:58 (prieš 3 m.)

Kostela parašė:
    Man patiko zaidimas per supermiestas. Kai vienam uzdejo ausines ir paleido garsei muzika o kitam sake kazkoki zodi. Tas kur su ausinem is lupu turejo perskaityti ko…

šitas geras žaidimas

2. Juliukas 4 m. 1 mėn.
    Kesmina 12 m. 3 mėn.
    Migle 14 m.

2015.03.30 23:07 (prieš 3 m.)

ineta200 parašė:
    sveikos jungiuosi prie jusu mano jubiliejus arteja , noreciau temos kad butu linksmiau .Kadangi darysiu kartu su dukrytes gimtadieniu jai 2 metukai nutariau svesti …

Sveika, mano ir arteja po vyro, artejancia ziema,

3. Beatrice 4 m. 1 mėn.
    Aurėja 10 m. 9 mėn.

2015.03.31 09:58 (prieš 3 m.)

Sveikutes, gal kas zinote fainu, nedideliu sodybeliu aplink Kauna, Kaune 30-ciai zmoniu? Arteja vyro jubiliejus.

4. Dmitrij 7 m. 11 mėn.
    kristina 11 m. 6 mėn.

2017.01.19 16:02 (prieš 1 m.)

sveikutes gelbekit!!!arteja mano 30 jubiliejus bus ape15zmoniu,svesim kavinej salytei noreciau kazkokiu zaidimuku ir mazo scenarijaus gal kas galetu padet susikurti?ar minciu duoti?dekoju is anksto

5. 2017.01.19 17:24 (prieš 1 m.)

Laba, as dariau tokia kaip loterija, pati dariau loterijos blietus (ant kietesnio popieriaus kvadrata su skaiciuku itryniau su vasku, o ant virsaus spalvinau pilku guasu) ir sventes metu visi nutryne skaiciukus ir kiekvienam skaiciukui kazkoks prizas: pats populiariausias zaidimas - tetris, kondicionierius - grazi veduokle ir t.t. prigalvoti galima. Pamenu pirkau stalo teniso kamuoliukus,ant ju rasiau skaiciukus ir skaitai is pradziu priza, o paskui trauki skaiciuka koks laimi ir tam zmogui atiduodi:)Jei noresit galesiu ikelti foto loterijo bilietuko.
    Drauges gimtadieny piesem jos portreta, visi issitrauke po lapeli su kazkuria kuno dalimi ir ant lapo reikejo piesti,idomiausia kai reikejo piesti lupas, o galva dar nebuvo nupiesta,nepamenu tik kodel eiliskumo nebuvo:))

6. 2018.02.18 10:47 (prieš 9 mėn.)

Sveikos, ar yra kurios tiesiog svente kur nors neiprastai savo 30gimtadoeny? Gal i kelione kokia vaziavo ar pan?
    Mano dilema bus kad busiu jau pagimdzius o leliukui bus 2,5men.

7. 2018.02.18 11:45 (prieš 9 mėn.)

Per savo 30meti buvau antra menesi nescia. Bet pries gimtadieni vis tiek su vyru isvaziavom i planuota kelione i Italija. Gimimo dienos ryta turejau skrydi atgal, grizusi nuvaziavau, nupirkau torta ir nunesiau i darba, tai atsvenciau su kolegom, tada pora valandu padirbau (perskaiciau per stostogas susikaupisius laiskus), tada ejau sventines vakarienes su vyru ir tevais restorane, o po to su brangiuoju susitikom su draugais bare pazaidem protmusi. Tai nedariau baliaus, bet buvo labai smagi ir visko pilna diena

1
  8. 2018.02.18 11:55 (prieš 9 mėn.)

MelyniKalnai parašė:
    Per savo 30meti buvau antra menesi nescia. Bet pries gimtadieni vis tiek su vyru isvaziavom i planuota kelione i Italija. Gimimo dienos ryta turejau skrydi atgal, g…

As noreciau kazka tokio suplanuoti sau irgi kadangi mano bus rugseji gimtad, tai galvojau gal tik taip koky pasisedejima restorane su artimiausiais o per kaledas i kokius siltus krastus skrist bet tada gal jau netas jausis kad gimtadienio dovana

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras