30 metų jubiliejus (idėjos, kaip švęsti)

Komentuoti
  1. Kamilė 5 m. 10 mėn.
    Nojus 11 m. 5 mėn.
    Lukas 16 m. 7 mėn.

2015.03.30 00:58 (prieš 3 m.)

Kostela parašė:
    Man patiko zaidimas per supermiestas. Kai vienam uzdejo ausines ir paleido garsei muzika o kitam sake kazkoki zodi. Tas kur su ausinem is lupu turejo perskaityti ko…

šitas geras žaidimas

2. Juliukas 4 m. 5 mėn.
    Kesmina 12 m. 6 mėn.
    Migle 14 m. 3 mėn.

2015.03.30 23:07 (prieš 3 m.)

ineta200 parašė:
    sveikos jungiuosi prie jusu mano jubiliejus arteja , noreciau temos kad butu linksmiau .Kadangi darysiu kartu su dukrytes gimtadieniu jai 2 metukai nutariau svesti …

Sveika, mano ir arteja po vyro, artejancia ziema,

3. Beatrice 4 m. 4 mėn.
    Aurėja 11 m.

2015.03.31 09:58 (prieš 3 m.)

Sveikutes, gal kas zinote fainu, nedideliu sodybeliu aplink Kauna, Kaune 30-ciai zmoniu? Arteja vyro jubiliejus.

4. Dmitrij 8 m. 3 mėn.
    kristina 11 m. 9 mėn.

2017.01.19 16:02 (prieš 2 m.)

sveikutes gelbekit!!!arteja mano 30 jubiliejus bus ape15zmoniu,svesim kavinej salytei noreciau kazkokiu zaidimuku ir mazo scenarijaus gal kas galetu padet susikurti?ar minciu duoti?dekoju is anksto

5. 2017.01.19 17:24 (prieš 2 m.)

Laba, as dariau tokia kaip loterija, pati dariau loterijos blietus (ant kietesnio popieriaus kvadrata su skaiciuku itryniau su vasku, o ant virsaus spalvinau pilku guasu) ir sventes metu visi nutryne skaiciukus ir kiekvienam skaiciukui kazkoks prizas: pats populiariausias zaidimas - tetris, kondicionierius - grazi veduokle ir t.t. prigalvoti galima. Pamenu pirkau stalo teniso kamuoliukus,ant ju rasiau skaiciukus ir skaitai is pradziu priza, o paskui trauki skaiciuka koks laimi ir tam zmogui atiduodi:)Jei noresit galesiu ikelti foto loterijo bilietuko.
    Drauges gimtadieny piesem jos portreta, visi issitrauke po lapeli su kazkuria kuno dalimi ir ant lapo reikejo piesti,idomiausia kai reikejo piesti lupas, o galva dar nebuvo nupiesta,nepamenu tik kodel eiliskumo nebuvo:))

6. 2018.02.18 10:47 (prieš 1 m.)

Sveikos, ar yra kurios tiesiog svente kur nors neiprastai savo 30gimtadoeny? Gal i kelione kokia vaziavo ar pan?
    Mano dilema bus kad busiu jau pagimdzius o leliukui bus 2,5men.

7. 2018.02.18 11:45 (prieš 1 m.)

Per savo 30meti buvau antra menesi nescia. Bet pries gimtadieni vis tiek su vyru isvaziavom i planuota kelione i Italija. Gimimo dienos ryta turejau skrydi atgal, grizusi nuvaziavau, nupirkau torta ir nunesiau i darba, tai atsvenciau su kolegom, tada pora valandu padirbau (perskaiciau per stostogas susikaupisius laiskus), tada ejau sventines vakarienes su vyru ir tevais restorane, o po to su brangiuoju susitikom su draugais bare pazaidem protmusi. Tai nedariau baliaus, bet buvo labai smagi ir visko pilna diena

1
  8. 2018.02.18 11:55 (prieš 1 m.)

MelyniKalnai parašė:
    Per savo 30meti buvau antra menesi nescia. Bet pries gimtadieni vis tiek su vyru isvaziavom i planuota kelione i Italija. Gimimo dienos ryta turejau skrydi atgal, g…

As noreciau kazka tokio suplanuoti sau irgi kadangi mano bus rugseji gimtad, tai galvojau gal tik taip koky pasisedejima restorane su artimiausiais o per kaledas i kokius siltus krastus skrist bet tada gal jau netas jausis kad gimtadienio dovana

9. 2019.02.03 21:53 (prieš 1 mėn.)

Arteja ir mano gimtadienis galvoju kaip cia svest galvojau ir i kelione isvaziuot bet eur neperdaugiausia, tai gal veliau, galvojau pirtele uzsakyt bet vel gi labai daug draigu su mazais vaikais ir galvoju apsirgtu ir pns tai atkrito sis variantas galvoju gal i spa isvaziukt kur patartumet labiausia?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
3,00 €
3 - 6 mėn. | 43,0 cm
10,00 €
23 | 14,3 cm
6,00 €
38 | 24,2 cm