Adeno virusas vaiko išmatose

Komentuoti
 1. 2017.06.16 21:50 (prieš 2 m.)

  Laba diena,

  Ar teko kamnors susidurti su šiuo virusu, kai ji sukelia viduriavimą? Mano 1m ir 8men mazylis sekmadienį pradėjo vemti, po valandos pradėjo ir viduriuot, pirmadieni keliavom į polikliniką, iš ten išsiuntė į ligoninę, atlikus tyrimus rado išmatose adeno virusą. Paguldė stebėjimui, ketvirtadienį paleido. Tačiau vaikutis iki šiol neturi apetito, matau kaip ryja seilytes, tarsi pykintu, valgyt nori, bet kai tik bando kąnors kramtyti pradeda žiaugčioti ir vos ne apsivemia. Šiandien jau 5 diena, bet tarsi visai negeriau. Nevemia, tik viduriuoja. Per visą dieną tik baronkytes, puse banano ir kukurūzų užvalgęs. Gerai, kad nors rehidroną geria. Nežinot, kiek dar ilgai gali tai tęstis, ar nenusilps vaikas tiek nevalgęs? Ir taip jau 800gr numetė. Ligoninėj sakė tik skysčius būtinai palaikyt, bet kiek tai dar tęsis, gaila vaiko

 2. 2017.06.17 08:48 (prieš 2 m.)

  Pirma karta girdziu apie si virusa. Kokiu tik dabar nera..Pasveik.lt apie si virusa raso, kad tesiasi nuo 1 iki 2 savaiciu ?? sveikite ?

 3. 2017.06.17 09:05 (prieš 2 m.)

  Tai va kad internete taip mazai informacijos, labiau kai jis sukelia akiu uzdegima ar virsutiniu kvepavimo taku infekcija. Galvojau gal cia paklausiu. Mes pries tai savaite gulejom su bakteriniu susirgimu,gavom stipriu antibiotiku kursa,matyt isvale zarnyna ir ten pat ligoninej pasigavom sita bjaurysta Siaip sis vitusas priskiriamas prie tu visu roto, noro ir pan.

 4. 2017.06.17 09:39 (prieš 2 m.)

  Kalbant apie rotą, tai mano sūnui jis truko taip pat apie savaitę. Pirmos dvi paros vėmimo ir viduriavimo, po to tik viduriavo.
  Viduriuojant turi pasišalinti virusas, kol jis iš organizmo nepasišalina, tol ir tęsiasi, todėl gydytojai ir neleidžia stabdyti viduriavimo.
  Greičiau sveikit

 5. 2017.06.17 10:24 (prieš 2 m.)

  Ne ne, nestabdau, baisiausia kad nera apetito, tiksliau apetitas sioks toks yra, bet kai pradeda valgyt iskart ziaugcioja ir viena karta net vargsas atveme truputi Tai vat tik skyscius kisu. Tik atrodo pasilpes vaikas ir tarsi paakiai net patamseje, ar man jau cia nuo streso viskas baisiai atrodo Na gal ir mum po savaitgalio pageres, bus savaite, na ir bjaurus tie virusai..

 6. 2017.06.17 12:42 (prieš 2 m.)

  Mano vaikas neseniai persirgo virusine zarnyno infekcija.Su maistu irgi panasiai buvo, valgyt nori, tik paima kasni ir isvemia.Bet pastebejau kad ne visus produktus atmete, kas keisciausia norejo ir toleravo pieno produktus- suri ir jogurta, nors teoriskai turejo vemt nuo ju.O siaip beveik savaite dziuvesiai, duonos lazdeles, duona buvo pagrindinis maistas..

 7. 2017.07.03 16:41 (prieš 2 m.)

  Gal kamnors ateity prireiks sios informacijos tai mum virusas uztruko pusantros savaites. Ir sakyciau ne tai,kad po truputi gerejo, o tiesiog viena diena pradejo gerai valgyt ir nebeviduriavo. O vat vyresnelei beveik 4 metuku buvo kitaip, nors tyrimu nedarem,bet kadangi susirgo po savaites tai speju tas pats virusas buvo,ji savaite viduriavo,o 5 diena isvis vandeniu (rudu skysciu) pasitustino ir 3 kartus veme, net kai suduodavau vandens, ji isvemdavo, tris dienos dietos ant dziuvesiu ir arbatos ir tik po triju dienu pasitustino jau gerai. Visiems vaikuciams sveikatos ir kuo maziau virusu!

  1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras