Būsimos 2015 m. Birželio mėnesio mamytės (Archyvas iki 2015.05.30)

1. Dominyka 3 m. 6 mėn.
    Danielius 6 m. 7 mėn.

2. Vartotojas blokuotas

Rokas <3 8 mėn. 3 sav.
    Tadas <3 3 m. 5 mėn.

2015.04.29 16:42 (prieš 3 m.)

Ruta St parašė:
    As tai nezinau ar cia daug, bet pirkau nauja ir mokejau 21eura www.tavovaikams.lt/ciuziniai-kudikiams-ir-vaikams/danpol-grikinis-kokosinis-vaikiskas-ciuzinys&hellip;

ir mes toki pat isigijom ir irgi pritariu labai nuomonei, kad nemalonu kazkaip butu vaika migdyt ant ciuzinuko, kuriame jau miegojo svetimas vaikas

3
  3. 2015.04.29 16:53 (prieš 3 m.)

Mes ir pirkau me grikiu-kokosu nauja. Mokejome virs 20€, manau ne ant tokio dalyko reikia taupyti ant kokiu rubeliu geriau pataupyti manau, bet ne ten kur leliukas miegos, nes jam tai lb svarbu manau

4. 2015.04.29 17:02 (prieš 3 m.)

O ten rase kazkas kad pelyja ar ka,tai bent is mano draugiu aplinkos kurios visos turejo tuos ciuzinukus tai nei pelijo nei ka,dar ir dabar tarnauja

5. 2015.04.29 17:05 (prieš 3 m.)

Butent naudoti ciuzinukai gali buti ne tik, kad terlini, bet ir isguleti ir pan. Na nekalbu jei savo pacio vaiko naudoji tada zinai kiek tas vaikiukas miegojo jame ir pan kaip sako naujas vaikas, naujas ir ciuzinukas turi buti tai vienas is nedaugialio daiktu, kuri siuloma isigyti nauja

6. Broliukas 3 m. 6 mėn.
    Mūsų saulės spindulėlis 5 m. 3 mėn.

2015.04.29 17:08 (prieš 3 m.)

fainutee parašė:
    O ten rase kazkas kad pelyja ar ka,tai bent is mano draugiu aplinkos kurios visos turejo tuos ciuzinukus tai nei pelijo nei ka,dar ir dabar tarnauja

Pelyja viduje, bet tik jei drėgmės per daug. O ir galit net nesužinot, kad supelijo, jei nei vienas šeimoje nėra alergiškas pelėsiui Na nebent jau stipriai papelys - tada ir kvapas bus. Man draugė atidavė jos vaiko naudotą. Pradžioj nieko, bet aš jį palaikiau dar palėpėj,kol man prireikė, o kai išsitraukiau - supelijęs buvo jau ir paviršius - vadinasi, pelėsis viduje jau gyveno...
    O į klausimą, kas gali atsitikt - aš irgi sau jį kėliau, nes mums dar nieko neatsitiko bet ta pati draugė keitė čiužinuką tam pačiam vaikui, nes vieną tiesiog apvėmė,kai sirgo Roto virusu...buvo be neperšlampančios paklodės, tad turinys įsiskverbė ir į čiužinio vidų.... vat tau ir atsitiko

1
  7. 2015.04.29 17:13 (prieš 3 m.)

sveikos siandien buvau skatuose nieks neduoda man normaliu skaiciu , idomu ar su laikinais skaiciais nereiks moketi man uz gimdima?

8. 2015.04.29 17:20 (prieš 3 m.)

Visus čiužinius rekomenduojama keisti kas 5metus, nesvarbu iš ko jie pagaminti ir t.t. :)) juk užtenka paskaičiuoti kiek daug laiko ant jų praleidžiame :)) Tuo labiau vaikučiai dar daugiau laiko ant jų miega :)) Todėl nemanau, kad reikėtų taupyti perkant tikrai tokį svarbų daiktą :))

9. 2015.04.29 17:29 (prieš 3 m.)

Jeigu sunku su pinigais dabar, tai nauja ciuzinuka is vaiko gimimo pinigeliu tikrai galesit leisti. ir vaikas miegos svariai, saldziai

1
  10. mazylis 3 m. 6 mėn.
    6 m. 1 mėn.

2015.04.29 17:31 (prieš 3 m.)

Na as pritariu jums kad ant ciuzinuko taupyri nereikia,bet atsizvelgiant i aplinkybes tai leisiu sau nauja leliuka guldyti ant seses ciuzinuko,nes dukrytei jau nupirkom nauja didesne lovyte su nauju ciuziniu,o naujam leliukui liks seses 2metus miegotas ciuzinys,taciau mums nebuvo jokiu bedu atsitike,jau ne karta rasiau ir gyriausi cia kokia mano mergaite saunuole ir kaip moka atsikelti sisiuko ant puoduko,jai tai igimta taigi musu ciuzinys kaip naujas,o ir del isgulejimo taip plika akim ziurint nieko nesimato, gal per pora metu labai nesusigulejo...zodziu,kurios antrus gimdysit suprasit,o kitos mamytes veliau,kai gimdysit antrus suprasit

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.