Buto nuomos su sutartis

Komentuoti
 1. 2018.02.28 19:45 (prieš 1 m.)

  Man irgi reikia teisinės pagalbos, iškeldinau savo nuominkus vargais negalais. Buto tusčio laikyti nenoriu, reiktų buto nuomos sutarties šypsena Gal patartumėt gerą teisininką?

 2. 2018.03.03 19:25 (prieš 1 m.)

  elena.leliene2 parašė:
  Man irgi reikia teisinės pagalbos, iškeldinau savo nuominkus vargais negalais. Buto tusčio laikyti nenoriu, reiktų buto nuomos sutarties šypsena Gal patartumėt gerą…

  O Jūs norite sutartį įforminti notariškai? Tai, kad nebūtina. Pati nuomoju butą. Su nuomininkais sudarėme sutartį (pavyzdžių galima pasižiūrėti internete), nurodžiau, ko reikalauju iš nuomininkų (pvz. nerūkyti bute), ką isipareigoju pati, kuriam laikui išnuomojamas butas. Į sutartį įrašėme abiejų pusių pavardes, asmens kodus, pasirašėme. Nesu teisininkė, bet, kaip suprantu, iškilus konfliktui tokia sutartis galioja, nes tokią ją užregistravo registrų centre. Svarbu butą nuomoti legaliai, kad iškilus konfliktui nebijotumėt kreiptis į teisėsaugą.

 3. 2018.03.12 22:19 (prieš 1 m.)

  Aš tai pas teisininkus užsisakau sutartis. Radau vieną vaikinuką, kuris man padarė nedrangiai sutartį, kai nuomavau kamerą savo (turiu profesionalią, tai buvo baisu, kad kas neatsitiktų). O dabar mamos butą išnuomavom prieš porą dienų. Tai jungiaus per online platformą: https://www.lawthis.com/ Dabar šiek tiek paprasčiau ir kainą geresnę galima susirasti. Nes tu gali savo biudžetą pasirinkti ir tada kokie teisininkai sutinka sutartį padaryti, kaip greit ir už kiek. Man realiai per dieną padarė.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras