Kankinuosi su pūslės uždegimu, gal kas turi tokią bėdą?

Komentuoti
 1. 2011.09.13 19:25 (prieš 7 m.)

  sveikos kankinuosi daug metu del pusles uzdegimo , jau nebegaliu tiesiog gyventi pilnavercio gyvenimo , visus gydytojus aplankiau niekas nepadeda...gal kas turi tokia pacia beda?

 2. JOVITA 8 m. 5 mėn.
  DARIUS 13 m. 3 mėn.

  2011.09.13 20:34 (prieš 7 m.)

  na pusles uzdegima turejau pries 8 metus,bet man puikiai isgyde medikai,gal daugiau kas tau yra arba net nepusles uzdegimas jei tiek laiko gydais o ka gydytojai sako

 3. Saunuole 6 m. 7 mėn.
  Saunuolis 10 m. 2 mėn.

  2011.09.13 21:08 (prieš 7 m.)

  man pusles uzdegimas anksciau kartodavosi labai daznai, kokius 3 kartus per metus tai tikrai ir tai tesesi apie 5-6 metus. net vidury vasaros uztekdavo mazo skersvejuko, ar pasimaudymo ezere ir po keletos valandu jau darosi "linsma" . uzteko viena karta sugerti norbaktino kursa (tai antibiotikai) ir pfu pfu pfu, kokius 2 metus jau ramu ;)

 4. 2011.09.13 22:00 (prieš 7 m.)

  Na mane irgi anksciau kamavo ta pati problema,tai nusipirkau "PALIN" isgeriau pilna kursa na ir pfu pfu pfu liktais viskas gerai.

 5. Dovydas 3 m. 3 mėn.
  Dominyka 7 m.

  2011.09.13 22:10 (prieš 7 m.)

  Man vienais metais tas uzdegimas buvo gal 6-8 kartus, galvojau isprotesiu. Vaistai nei vieni, kiek buvo israsyta nepadejo.. tai drauge sako "kai tik prasideda, nelauk, nevaziuok i jokias ligonines, o nusipirk meskauogiu arbatos, uzsiplikyk "sloike" ir tupek ant tos arbatos garu, kaskart vis pasisiodama i ta pati "sloika" (kuo daugiau, tuo geriau)". Ir ka jus galvojat patupejau diena ir vakare, atsikeliu ryta, ogi nebera jokio uzdegimo visas kuo puikiausiai po to karto buvo atsinaujine tik syki, ir patupejau karta ir uzteko. Iki dabar tpfu tpfu tpfu ir tuk tuk tuk nebeturiu tos bedos, tai yra apie gerus 2 metus dabar maciau yra vaistinese tokios arbatos "slapimo taku infekcijoms" ar kaip ten, tai irgi manau tiktu, gal daugiau ten tu vaistazoliu visokiu yra, nes ir bruknes gerai ir meskauoges ir dar kazkokios, tik nepamenu dbr ;)

 6. Saunuole 6 m. 7 mėn.
  Saunuolis 10 m. 2 mėn.

  2011.09.13 22:25 (prieš 7 m.)

  na bent man tai jokios zoles nepadejo, o beto kai uzeina iki tiek kad atrodo sienom lipsi, sedi WC ir verki, tai jau norisi greitesnio poveikio. tuo labiau su zolem viena karta uzsizaidziau tiek, kad pradejau sisiuka su krauju daryt, bet vis naivi buvau ir tikejaus, kad gal man pades. deja. matyt kiekvienos oragnizmas skirtingai reaguoja tiek i zoleles, tiek i vaistus. o tas, kad garai padeda tai taip, bet bent jau man tai buna labai laikinas tas pagerejimas.

 7. Neegzistuojantis vartotojas
  2011.09.13 23:08 (prieš 7 m.)

  Man geriausiai padeda medetku arba miskauogiu arbatos...

 8. Neegzistuojantis vartotojas
  2011.09.14 08:45 (prieš 7 m.)

  man irgilabai dažnai buvo, ypač nuo įtampos (sesijai prasidėjus) ir dar manau dėl to, kad paskaitų pertraukose vis avndens prisiurpčiodavau, o po to kentėdavau sysiu užspaudus - man gyd ir sako, kuo dažniau lakstyt į wc ir jokiu būdu nekentėt, nžn ar tame yra tiesos ar tik taip sutapo beto turėjau "draugę" cista tokioj moteriškoj vietoj tarp sysiuko ir kitos angelių į ją vis kaupdsavos negeras turinys(lyg ir pūliai) tai ją išoperavo ir pasirodo ji į šlapimo takus buvo įaugus, tai tą cistitą ir sukeldavo. bet šiaip kaip ranka man nuima uvami - tik tiek, kad jis receptinis

 9. Saunuole 6 m. 7 mėn.
  Saunuolis 10 m. 2 mėn.

  2011.09.14 08:58 (prieš 7 m.)

  ir pasakykit, kad neveikia sitam pasauly zapad.... desnis. sia nakti taip uzejo, kad vidury nakties keliaus ir puse valandos sedejau karstoj vonioj, bei teko jau ir to paties norbaktino pirma tablete isgert visada pries sakant "jau praejo, nebesikartoja" reikia 3 kartus nusispjaut per peti

 10. Liepinukė 2 m. 4 mėn.
  pametinukas 6 m. 4 mėn.
  Pupa 7 m. 5 mėn.

  2011.09.14 14:29 (prieš 7 m.)

  Aš taip pat turėjau šią problemą kokius penkis metus. Kiekvienais metais susirgdavau apie 5-6 kartus, užtekdavo truputį kojas pašalt ar ežere išsimaudyt. Pradėjau nuo to kad žiemai nusipirkau labai šiltus batus ir pūkinę ilgą striukę. Tada jau sirgdavau tik vasarom kai išsimaudydavau ežere ar jūroj. Nutariau, kad reik rimčiau susirūpint šituo reikalu, nes kiekvieną kartą tekdavao gert antibiotikus, o tai privedė prie nesibaigiančios pienligės. Ją irgi gydžiau visais įmanomais vaistais, žvakutėm, antibiotikais ir t.t. bet niekas nepadėjo. Vieną kartą su tias uždegimais taip prisižaidžiau kad į ligoninę greitoji išvežė, nes komplikavosi į inkstų uždegimą (oj kaip nesaldu buvo...) Galiausiai nutariau pradėt nuo kito galo ir paprasčiausiai nusipirkau vitaminų imunitetui stiprinti. Ir ką jūs manot? Baigėsi visi pūslės uždegimai ir visos pienligės kartu. Dabar jei tik vėl pajuntu, kad prasideda problemos, ne antibijotikus bėgu pirkt, o vitaminų ;)
  Nesakau, kad iškart padės, bet sustiprėjęs organizmas daug geriau kovoja su infekcijom, o paskui ir bakterijom neleidžia daugintis. Todėl siūlau bent du kartus per metus pagert vitaminiukų ;)

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras