EveBlack parašė:
Gimdant pirma karta, rekomenduociau mokama. Man asmeniskai tikrai ramiau buvo, o su antru vaiku, kai jau viskas zinoma, tai jau nebuvo butinybes imti mokamos.
Be abejo, guli viena, bet salygos vyrui tai skiriasi. Man asmeniskai pirma karta pasiseke su mokama. Gavau pirma diena po pietu ir dar prabuvau 3 naktis. Ten patogiai ir as, ir vyras issimiegojom. Buvo TV, saldytuvas, dusas, wc, bide (veliau is personalo suzinojau, kad si palata vadinama liuksu). Su antru prabuvau nemokamoje, nes pasiule jau per velai mokama, tai atsisakiau. Nemokamoj guli viena, o palatoj tik tau ir vaikui lova bei kriaukle, o vyrui jokios galimybes net ner. Aisku ir poreikio jau nebuvo, nes su antru vaiku patirties jau buvo. Jauciaus ramiau. Taigi, cia mano nuomone ir mano sprendimai. Kiekvienas renkasi, kas jam geriau








