Medikų patarimai žindymo klausimais

 • Apklausa

  Ar esate iš medikų girdėję tokius patarimus?
  Vaikui reikia riboti MP, nes per daug priauga svorio (Balsų: 21)
  8%
  Vaiką būtina maitinti pagal grafika (Balsų: 41)
  15%
  Vaikui trūksta pieno arba pienas per ''liesas'' (Balsų: 43)
  16%
  Vaistai ir maitinimas nesuderinami (Balsų: 22)
  8%
  Buteliuko ir kitų priemonių rekomendavimas (Balsų: 22)
  8%
  Vaikas mamos pienui alergiškas (Balsų: 9)
  3%
  Vaikui nėra naudingas MP, nes jis jau didelis (Balsų: 18)
  7%
  Kiti keisti "patarimai" (Balsų: 25)
  9%
  Nesu girdėjusi tokių rekomendacijų iš medikų (Balsų: 64)
  24%
Komentuoti
 1. Berniukas 5 m. 11 mėn.
  Berniukas 7 m. 11 mėn.
  Berniukas 14 m. 6 mėn.

  2013.08.14 14:44 (prieš 5 m.)

  sveikos Vienoj temoj diskutuojant kilo mintis, kad idomu butu sukurti tema, kurioje pasidalintume nekokiais mediku patarimais mp klausimais. Nemazai mamu susiduria su sunkumais maitinant mp ir jos gauna ne tik gerus patarimus, bet daug patarimu buna blogi, kurie ne tik mamoms apsunkima maitinima, bet ir dazna isvis nustoja maitinti. Todel kvieciu mamas be pykciu pasidalinti sava patirtim ir gal kam nors patarimai pades

  12
 2. Nugalėtojas 4 m. 10 mėn.
  Gimęs sekmadienį 7 m. 2 mėn.

  2013.08.14 15:11 (prieš 5 m.)

  Aš pati nei iš vieno gydytojo nesu girdėjus kažko panašaus apie MP, bet teko iš kitų mamų girdėt,kad joms buvo vienaip ar kitaip pakomentuota. Ypač įstrigo kažkada perskaitytas vienos mamos komentaras,kad jos vaikui nustatyta alergija MP. Man alergologė ,kai pradėjom lankytis pas ją dėl alergijos, sakė,kad vaikas pačiam pienui negali būti alergiškas, tik tam,ką mama valgo ir perduoda su pienu. Bet kuriuo atveju,MP nauda yra nepalyginamai didesnė ir jokiu būdu nenutraukti maitinimo, nes maitinami mišinukais alergiški vaikai turi dar daugiau bėdų.

  1
 3. 2013.08.14 15:54 (prieš 5 m.)

  ir as asmeniskai negirdejau dar jokiu nesamoniu, apart, kad LIEPE duoti soske, nes ciulpimas nykstys uzaugs plonas ir iiiilgas... a tiesa, siule pasverti vaika pries zindyma ir po to

 4. 2013.08.14 16:30 (prieš 5 m.)

  Man gyd sakė, kad mano vaikui negana mano pieno, nes jis nesituštino keturias dienas (buvo du mėn, priaugo kilogramą). O į klausimą kodėl mažylis "nervinasi" prie krūties, pažinda ir spjauna, gavau atsakymą, kad gal mano pienas jam neskanus, geriau pabandyčiau mišinuką, jie daug skanesni ir saldesni, ir įbruko Aptamilo lapelį. Tai va tokios žinios iš mano pusės. Likau labai nustebusi tokiom gyd žiniom.

  3
 5. 2013.08.14 16:41 (prieš 5 m.)

  Ir dar, kai grįžau iš gn, kitą dieną atvažiavo gyd, pasipasakojau, kad krūtinę skauda, ją tiesiog veržė, buvo kieta, dar tada to "tikrojo" pieno neturėjau, jis gaminosi, tai gyd liepė kuo skubiau vykt į ligoninę pas chirurgą, kad man išmasažuotų krūtis, nes galimai man mastitas, kad viskas - dings/perdegs pienas. O kad tai yra normalu - tokia krūtinė, tik ką pagimdžius, neišgirdau. (aišku, aš pas chirurgą nevažiavau ).

 6. 2013.08.14 19:00 (prieš 5 m.)

  Nidda parašė:
  Ir dar, kai grįžau iš gn, kitą dieną atvažiavo gyd, pasipasakojau, kad krūtinę skauda, ją tiesiog veržė, buvo kieta, dar tada to "tikrojo" pieno neturėjau, jis gami…

  kosmaras juokiausi net skaitydama juokas pro asaras, nu siaubas kazkoks. nezinau, net ka atsakyciau tokiems medikams...

  1
 7. Saunuole 6 m. 7 mėn.
  Saunuolis 10 m. 2 mėn.

  2013.08.14 21:34 (prieš 5 m.)

  Padauža parašė:
  Aš pati nei iš vieno gydytojo nesu girdėjus kažko panašaus apie MP, bet teko iš kitų mamų girdėt,kad joms buvo vienaip ar kitaip pakomentuota. Ypač įstrigo kažkada…

  paciam pienui gali buti alergiskas, t.y konkreciau - pieno baltymui, kazeinui. ir nebutinai kalti mamos suvalgomi produktai.
  " Bet kuriuo atveju,MP nauda yra nepalyginamai didesnė ir jokiu būdu nenutraukti maitinimo, nes maitinami mišinukais alergiški vaikai turi dar daugiau bėdų." snekate is patirties? abu variantus isbandete? ir misinuka ir mp?

  4 2
 8. 2013.08.14 21:35 (prieš 5 m.)

  O man gyd. liepe nusitraukt ir paziuret kiek yra pieno,, nes jo turbut neuztenka todel kad vaikas per daznai praso kruties" gryna nesamone o kad vaikas normaliai priaugo svorio apie tai net kalbos nebuvo

  2
 9. 2013.08.14 22:02 (prieš 5 m.)

  as siaip nesileidziu i kalbas apie zindyma ar mp su daktarais, nieko ju neklausiu, nieko nepasakoju, nei kaip sekas, nei ka... geriau TD ar pas drauges pasiteirauju, jei kyla klausimu. nors kaskart manes klausia, ar TIKRAI uztenka pieno. klausia ir pediatre, ir neurologe klause, ir ortopede klause. visi. o jei klausia, ar zindau, ir man atsakius, kad taip, as zindau, ir mane pagiria, su tais zmonem leidziuos i kalbas autore kviete pasidalint patarimais, tai vienas butu toks - tikrai daktarams nieko nesakyt arba atvirksciai, jei pasako nesamone - trumpai drutai svelniu tonu atsakyti tai, ka zinom pacios.

  galvoju, kad tas nutylejimas ir galvos palinksejimas ju pezalams tai nieko gero neduoda. viena kita trecia pradetu sneket, atkirst mandagiai, gal letas pokytis vyktu...... gal.

  3
 10. Nugalėtojas 4 m. 10 mėn.
  Gimęs sekmadienį 7 m. 2 mėn.

  2013.08.14 22:20 (prieš 5 m.)

  panicka parašė:
  paciam pienui gali buti alergiskas, t.y konkreciau - pieno baltymui, kazeinui. ir nebutinai kalti mamos suvalgomi produktai.

  Rašau,ką man gydytoja alergologė sakė,kuri pati augina alergišką vaikiuką ir specializuojasi vaikų alergijose.

  4 1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras