milenum parašė:
Sveikos, esu naujoke ir taip atsitiko, kad isgeriau escape tablete ir ar imanoma kad 4 menesius nebutu mm?![]()
sveikinu
milenum parašė:
Sveikos, esu naujoke ir taip atsitiko, kad isgeriau escape tablete ir ar imanoma kad 4 menesius nebutu mm?![]()
sveikinu
gal cia ir ne ta tema bet atsakykite ar manote kad mano mergina galejo pastoti nu situacija tokia:
masturbavausi 15-16h tada nuvaziavau pas drauge ir ten truputi dirbome...... nusiploviau rankas ir kokia 21h as truputi pakaisiojau pirstukus i TA vieta... dabar jau kuris laikas ja kamuoja pykinimas ir dilgciojimas pilvo apacioje. zinau turbut durnas klausimas bet stresiukas daro savo... aciu uz atsakyma...
liutaurasx2x parašė:
gal cia ir ne ta tema bet atsakykite ar manote kad mano mergina galejo pastoti nu situacija tokia:
O kada tai buvo
liutaurasx2x parašė:
gal cia ir ne ta tema bet atsakykite ar manote kad mano mergina galejo pastoti nu situacija tokia:
Jeigu rankas plovei tai neimanoma, jog uzkibtu. Pykinti gali del daugelio dalyku.
liutaurasx2x parašė:
gal cia ir ne ta tema bet atsakykite ar manote kad mano mergina galejo pastoti nu situacija tokia:
Nelabai
liutaurasx2x parašė:
gal cia ir ne ta tema bet atsakykite ar manote kad mano mergina galejo pastoti nu situacija tokia:
Truputi fantazijos man atrodo cia...
Sveikos, Rugpjūčio 16 dieną, turėjau nesaugų lytini aktą..Jis galbūt netyčia minimaliai vos vos nuleido, bet nekaltybės nepraradau.. Ir toliau jis nuleido pas save.. Po 41h išgėriau Escapelle, po 5 dienų kraujavau, ir pasidariau testuką, NEIGIAMAS,tačiau vis dar jaučiu pykinimą lengvą.. Ką tai galėtu reikšti? Beja kitos mėnesinės turėtu būti 20-23 šio mėn..Reikia patarimo..
12 testuotojų vertinimai
7 testuotojų vertinimai