Sweet parašė:
O ko ta moteris kalta? Jei vyras kuilis
Moteris zinodama , kad vyras vedes turetu taip pat neprasidet su juo. Abu kalti vienodai
Sweet parašė:
O ko ta moteris kalta? Jei vyras kuilis
Moteris zinodama , kad vyras vedes turetu taip pat neprasidet su juo. Abu kalti vienodai
Baltake parašė:
Moteris zinodama , kad vyras vedes turetu taip pat neprasidet su juo. Abu kalti vienodai
Nemanau, kad vienodai. Jai jokio skirtumo kitas žmogus, apie save galvoja. Kiekvienas siekiam savo gerbūvio. Daugiausiai kaltas vyras. Juk jis turi žmoną, kūrė šeimą, meilę, svajones, gyvenimą. Tikrai jis kalčiausias, kad drįso taip pasielgti. Moterys tiesiog turėtų viena kitą palaikyt ir neprasidėt su vedusiais. Tikrai kalčiausias tas, kuris išduoda
GyvenantiPuikiai parašė:
Nemanau, kad vienodai. Jai jokio skirtumo kitas žmogus, apie save galvoja. Kiekvienas siekiam savo gerbūvio. Daugiausiai kaltas vyras. Juk jis turi žmoną, kūrė šeim…
Požiūrio reikalas. Man taip pat, abu vienodai kalti.
A ir G parašė:
Požiūrio reikalas. Man taip pat, abu vienodai kalti.![]()
bet jei ta moteris laisva, tai tikrai ne vienodai kalta. Kaltas tas, kas išduoda, o ji nieko neišduoda
GyvenantiPuikiai parašė:
bet jei ta moteris laisva, tai tikrai ne vienodai kalta. Kaltas tas, kas išduoda, o ji nieko neišduoda![]()
Mano požiūris kitoks.😊
GyvenantiPuikiai parašė:
bet jei ta moteris laisva, tai tikrai ne vienodai kalta. Kaltas tas, kas išduoda, o ji nieko neišduoda![]()
o as manau kad abudu kalti. vyras santuokoje buvo bet blede jauciu slepe kad turi zmona. o ta moteris irgi gera, lindo prie svetimo, tuo labiau matydavo kaip dzyme mes kartu sportuojame ;) abu vienodai prikise nagus cia. Siaip buna susirasome su vyru kai jis darbe o kai tik grysta is karto ignoruoja 😃 matyt prie naujos meiles bijo rasyt kazka 😀😀 as cia apie savo situacija kalbu jei kas nezinojot
GyvenantiPuikiai parašė:
bet jei ta moteris laisva, tai tikrai ne vienodai kalta. Kaltas tas, kas išduoda, o ji nieko neišduoda![]()
Na kazkiek taip, bet kaikuriom tiesiog zmona nekliutis... Ne siena, pasitrauks
Abu kalti, bet vyras kalciausias.
Vanesuke parašė:
o as manau kad abudu kalti. vyras santuokoje buvo bet blede jauciu slepe kad turi zmona. o ta moteris irgi gera, lindo prie svetimo, tuo labiau matydavo kaip dzyme …
Orxideja9891 parašė:
Na kazkiek taip, bet kaikuriom tiesiog zmona nekliutis... Ne siena, pasitrauksAbu kalti, bet vyras kalciausias.
Aš ir turiu mintyje, kad abu kalti. Bet ne vienodai. Labiau vyras, juk jis išdavė ir įskaudino savo žmoną, kuriai prisiekė meilę ir ištikimynę. O moteris kalta, nes tiesiog nepalaiko moterų, neturi solidarumo ir skaudina kitą savo veiksmais. Bet vyras tai įsipareigojas. Jis sulaužė viską.
GyvenantiPuikiai parašė:
Aš ir turiu mintyje, kad abu kalti. Bet ne vienodai. Labiau vyras, juk jis išdavė ir įskaudino savo žmoną, kuriai prisiekė meilę ir ištikimynę. O moteris kalta, nes…
O yra skirtumas kas ten labiau, ar truputi mažiau?
Man tai čia tas pats kai kitas žmogus mato/žino nusikaltimą didelį,ir apie jį nepraneša. Lygiai toks pats bendrininkas.😊😀😀😀😀
23 testuotojų vertinimai
6 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai