PeNe parašė:
nu pas mane tikrai ne viena diena jos buna,manau cia individualiai kiekvienai![]()
na, as sakau kaip butent man, man jos buna labai trumpai, o kitoms gal ilgiau daugiau dienu
PeNe parašė:
nu pas mane tikrai ne viena diena jos buna,manau cia individualiai kiekvienai![]()
na, as sakau kaip butent man, man jos buna labai trumpai, o kitoms gal ilgiau daugiau dienu
As tai galiu pasakyt, kad tu gleiviu pas mane pastoviai buna. Balskvos, netasios iki O. Kai pradedu jausti O- jos tampa gausesnes, skystesnes ir skaidresnes (tokios issilaiko bent 2-3 dienas). Bet tikrai ne kaip kiausinio baltymas... Tokios buna retokai... Dazniau su priemaisomis... O pries mmm- gleiviu labai labai sumazeja, praktiskai buna sausa. Kiekvienai mergaiciukei matyt sis aparatas veikia individualiai.
NeringaK parašė:
As tai galiu pasakyt, kad tu gleiviu pas mane pastoviai buna. Balskvos, netasios iki O. Kai pradedu jausti O- jos tampa gausesnes, skystesnes ir skaidresnes (tokios issilaiko bent 2-3 dienas). Bet tikrai ne kaip kiausinio baltymas... Tokios buna retokai... Dazniau su priemaisomis... O pries mmm- gleiviu labai labai sumazeja, praktiskai buna sausa. Kiekvienai mergaiciukei matyt sis aparatas veikia individualiai.
tas tiesa turbut,as va preita men.pastebejau,kad likus kazkur savaitei iki mmm jos pasidare tokios butent kaip kad turetu buti per ov.bet kazkaip nesigilinau,va idomu kaip si menesiuka bus likus iki mmm.
samanta parašė:
tas tiesa turbut,as va preita men.pastebejau,kad likus kazkur savaitei iki mmm jos pasidare tokios butent kaip kad turetu buti per ov.bet kazkaip nesigilinau,va idomu kaip si menesiuka bus likus iki mmm.
na, gal yra kokiu naujienu? kiek liko jau iki mm ir ar atsirado vaisingos isskyros? ar isvis ju nepastebejai si cikla?
avgusta parašė:
na, gal yra kokiu naujienu? kiek liko jau iki mm ir ar atsirado vaisingos isskyros? ar isvis ju nepastebejai si cikla?![]()
pasakyciau,gal isvis nepastebejau,nes lyg norisi kabintis man pienlige,nes ten giliai paieskojus,man grynai kai baltosios,tai va laukiu mmm,ir po ju gydysiuos,o paskui jau ziuresiu.
bet ar gali buti,kad isvis ju nebutu,bet jei ot rodo teigiama,tai ov kaip ir buna,tai manau ir ju turetu buti,na zodziu atidiems ziurejimams,kitas ciklas....
samanta parašė:
pasakyciau,gal isvis nepastebejau,nes lyg norisi kabintis man pienlige,nes ten giliai paieskojus,man grynai kai baltosios,tai va laukiu mmm,ir po ju gydysiuos,o paskui jau ziuresiu.
bet ar gali buti,kad isvis ju nebutu,bet jei ot rodo teigiama,tai ov kaip ir buna,tai manau ir ju turetu buti,na zodziu atidiems ziurejimams,kitas ciklas....
tai gal del pienliges tau ir nesimato vaisingu isskyru?
avgusta parašė:
tai gal del pienliges tau ir nesimato vaisingu isskyru?![]()
va visko gali buti,galeciau ir dabar sunaudot,bet galiu ir nespet,reikia kas antra diena,o yra trys zvakutes,o mmm laiku negalima,tai palauksiu ju,nes jos kaip ir kt.sav.turetu pasirodyti,bet siaip nieko nejauciu.kad ant kelnaiciu tai ir nepasakyciau,kad ju matosi,bet va kai pakaisioji,tai man grynai jos kai baltosios,pasigydysiu blogiau nebus...o jei ji yra,tai kazin ar pastojimui turi kokia reiksme,gal mazu ir negerai,spermiukai neprajuda per ja?
samanta parašė:
va visko gali buti,galeciau ir dabar sunaudot,bet galiu ir nespet,reikia kas antra diena,o yra trys zvakutes,o mmm laiku negalima,tai palauksiu ju,nes jos kaip ir kt.sav.turetu pasirodyti,bet siaip nieko nejauciu.kad ant kelnaiciu tai ir nepasakyciau,kad ju matosi,bet va kai pakaisioji,tai man grynai jos kai baltosios,pasigydysiu blogiau nebus...o jei ji yra,tai kazin ar pastojimui turi kokia reiksme,gal mazu ir negerai,spermiukai neprajuda per ja?![]()
tai va del tos pienliges gal ir neatsiranda ar tai nesimato tu vaisingu isskyru, ir kazi ar spermiukai sugeba isgyventi, judeti, esant pienligei?
nu tai jau butinai po mm panaudok tas zvakutes ir tada galesi stebeti isskyras
avgusta parašė:
tai va del tos pienliges gal ir neatsiranda ar tai nesimato tu vaisingu isskyru, ir kazi ar spermiukai sugeba isgyventi, judeti, esant pienligei?nu tai jau butinai po mm panaudok tas zvakutes ir tada galesi stebeti isskyras
![]()
jo taip ir darysiu,as kazkaip ir manyciau,kad gal tiems spermiukams trukdo ir judeti ir isgyvent,ta zaraza...jo pasalinsiu ja ir pradesiu stebet gleives,idomu bus ar aptiksiu jas ar ne?
samanta parašė:
jo taip ir darysiu,as kazkaip ir manyciau,kad gal tiems spermiukams trukdo ir judeti ir isgyvent,ta zaraza...jo pasalinsiu ja ir pradesiu stebet gleives,idomu bus ar aptiksiu jas ar ne?
na, lauksim rezultatu
12 testuotojų vertinimai
1 testuotojų vertinimai
7 testuotojų vertinimai