• Apklausa

Kelintas IUI bandymas buvo sėkmingas?
    Iš pirmo karto (Balsų: 185)
    37%
    Iš antro karto (Balsų: 51)
    10%
    Iš trečio karto (Balsų: 26)
    5%
    Iš ketvirto karto arba daugiau (Balsų: 43)
    9%
    visi IUI kartai buvo nesėkmingi, pastoti pavyko kitu būdu (Balsų: 197)
    39%
  1. User has not uploaded an avatar
    2017.12.05 04:50 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.05 04:50 (prieš 7 mėn.)

Menulyn parašė:
    Pas mane lyg viskas gerai buvau pastojus kartą ir persileidau kaip sako gydytoja tikriausiai dėl prastų vyro rezultatu neišlaikė..

Sveiki , pas mus buvo taip pat vyro turto problema. Oligoastenospermija. Kaip ir pas jus matau parašyta ta pati-tai reiškia maža kiekį ir maža judrumą . Terato - reiškia kad daug patologiniu. Tai matosi ir tyrime.

Menulyn parašė:
    Spermos kokybė gera bet kiekis labai mažas taip sakė gydytoja. Geria profertil bet nuo jo tik skaičiai mazeja. O kaina tai patylesiu

Man kad kaip pasake kokybe gera tai drįsčiau ginčytis ... pas jus tik kad kiekis skirtingai nei pas mus didesnis. Pas mus tik 5mln visame ejakuliate buvo tai mum tik ivf galejo gelbėti ,nors diagnoze ta pati. As irgi vyrui profertil buvau nupirkus, absoliučiai jokio rezultato. Lygiai tokia pat spermograma gavom. Na bet cia organizmai skirtingai reaguoja. Kadangi pas jus kiekis tikrai nemažas ,pagrinde blogai tai kad mažai tu judrių kurie eitų tiesiai link Il tikslo ir labai didele dalį visu sudaro turintys patologiju. Su iui gal ir galima bandyti ,ten paruos ta sperma ,praplaus ,yra is ko, na ir gal tiek teuzteks . Sekmės

5
  2. User has not uploaded an avatar
    2017.12.05 05:19 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.05 05:19 (prieš 7 mėn.)

Gabbii parašė:
    Pas visas visiskai skirtingi niestumo pozymiai. Buna ir nieko nejaucia.

Deja as dar nezinau ar esu nescia, nes man dar tik sestadieni paskirtas laikas testui.bet norejau tik pasitart ar tai kad krutine visai atleidus nieko blogo nereiskia nors ji man atleidus kai ir tik padare iui ir pradejau vartot progestorona, visai jokiu pozymiu☹nes esu issigandus, kad as nieko nejauciu

3. TaPati13
    2017.12.05 05:39 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.05 05:39 (prieš 7 mėn.)

Menulyn parašė:
    Spermos kokybė gera bet kiekis labai mažas taip sakė gydytoja. Geria profertil bet nuo jo tik skaičiai mazeja. O kaina tai patylesiu

Sveika. Mums irgi bedos su vyro turtu. Tai stebuklus buvo padare kazkurie is 4life transfer factor vitaminai. Begant metams vel labai suprastejo tai gyd rekomendavo serma trop alfa, pagerejimas taip pat siek tiek yra nuo ju, nors dar tik 1 men vartoja. Bet ju ir kaina dar didesne nei profertil

4. User has not uploaded an avatar
    2017.12.05 05:43 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.05 05:43 (prieš 7 mėn.)

Mergynos progesroronas 161.3 nmol/l tai kaip suprantu geras, nera del ko pergyventi??

1
  5. 2017.12.05 06:04 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.05 06:04 (prieš 7 mėn.)

slapyvarde parašė:
    Trumpai prisiduodu, 11dpi3dt, hcg <1 dabar pailsėaiu nuo visko ir nuo forumo ir bandysim sausį su FET startuot. Sėkmės visoms laukiand Kalėdinių žirniu…

6. tevudarzelis
    2017.12.05 06:06 (prieš 7 mėn.)

tevu-darzelis.lt 8 m. 1 mėn.

2017.12.05 06:06 (prieš 7 mėn.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/viskas-apie-iui-ivf-ir-ovuliacijos-stimuliacija-21

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.