• Apklausa

Kelintas IUI bandymas buvo sėkmingas?
    Iš pirmo karto (Balsų: 227)
    33%
    Iš antro karto (Balsų: 76)
    11%
    Iš trečio karto (Balsų: 33)
    5%
    Iš ketvirto karto arba daugiau (Balsų: 55)
    8%
    visi IUI kartai buvo nesėkmingi, pastoti pavyko kitu būdu (Balsų: 292)
    43%
  1. 2019.04.01 21:31 (prieš 3 mėn.)

anom parašė:
    Antejoj jei pasidarau iki 15h, visada gaunu ta pacia diena (silainiuose)

Na Vilniuje tai kai pasidariau 8.20 gavau atsakyma tik 19.50...

2. 6 m.

2019.04.01 21:57 (prieš 3 mėn.)

Ievosziedas parašė:
    Sveiki, merginos. Seniai cia buvau, kiek pasikeitimu.. Šiek tiek priminsiu apie save: 5 metai nevaisingumo, nenustatytos kilmes. Daryta laparoskopija, nieko nerastr…

Serapinas dirba santariškėse privačioje klinikoje InMedica, ten eilių nėra, aš vieną savaitę paskambinau, kitą savaitę jau sedėjau pas jį kabinete
    Ten pat priduosite reikalingus kraujo tyrimus, tik man rodos būtent šių atsakymų teks palaukti apie 3sav-1mėn, nes juos siunčia į užsienį

1
  3. 2019.04.01 21:59 (prieš 3 mėn.)

Skave parašė:
    Nuo kurios dienos pradėjai? Man irgi tokiu metu jau buvo išskyrų, viskas normaliai😉

Nuo antros ciklo dienos pradejau

4. 2019.04.01 22:13 (prieš 3 mėn.)

SeaSun parašė:
    Isgeriau ibuprofeno nes reikia ir uzdegima mazinti. Ant rankos dar kaip isvarza iskilo (skaiciau kad del hormoniniu pokyciu daznai isklyla, tai va zinok dabar..), n…

Manau porą tablečių išgėrus nieko bloga nenutiks ypač jei ne šį ciklą stimuliuojat

1
  5. 5 m. 6 mėn.

2019.04.01 22:40 (prieš 3 mėn.)

Ievosziedas parašė:
    Sveiki, merginos. Seniai cia buvau, kiek pasikeitimu.. Šiek tiek priminsiu apie save: 5 metai nevaisingumo, nenustatytos kilmes. Daryta laparoskopija, nieko nerastr…

Simu5 parašė:
    Kazkaip ant sirdies ramiau bus kaip bus, siai dienai džiaugiuos, o likimas ir laikas parodys kas kaip

Simu5 te ši tu su dvynukais? O ją ras žodis reiškia? Kad bus vienodi? Sveikinu sveikinu🤗 kiek jau laiko?

1
  6. 5 m. 6 mėn.

2019.04.01 22:45 (prieš 3 mėn.)

saldainiuke parašė:
    Man irgi begdavo kaip vandenukas nuo crinone, o nuo utrogestano iskrisdavo balta kaip gelis, tai manau viskas gerai pas jus🙂 o tik progesteronas pas jus aukstas kad…

Tai,kad ne aukštas, o žemas ir anksti kristi pradeda,prasideda tepliojimai dar savaitę prieš mmm visada,bet tik tiek skyrė. Rezgu jau planą chuligana kažin kur Kaune galima priduoti tyrimą tarp 6-7 vakaro,reiks pasiskambineri . Kiba pradėsiu žiūrėti,kas čia darysis. Man TFET ir įvyko ovuliacija,tai gal dėl to taip mažai skyre

7. 5 m. 6 mėn.

2019.04.01 22:46 (prieš 3 mėn.)

anom parašė:
    Rasykit gydytojui. Man vandenukas isbega nuo utrogestano.

Parasiau, sakė,kad gali būt nuo Crinone labai tikiuosi,kas visi mūsų mažyliai gyvi

1
  8. 5 m. 6 mėn.

2019.04.01 22:50 (prieš 3 mėn.)

vavava parašė:
    Ir man viena į dieną paskyrė.

Fuu,o aš jau išsigandau,kad tik man taip o tau natūraliai vyko ovuliacija?

9. 5 m. 6 mėn.

2019.04.01 22:52 (prieš 3 mėn.)

anom parašė:
    Esu kazkur skaicius, kad vandenuko pavidalu isbega progesterono sudedamoji dalis, pasaline medziaga, kuri kaip vaisto surisamoji dalis skaitosi. As manau, kad tai y…

Geras nusiraminau kažkaip būsiu pradėjus šią diskusiją ar neužfiksavo. O aš jau gerokai nusigandau,kad jau sakęs, viskas isbego laukan

10. tevu-darzelis.lt 9 m. 1 mėn.

2019.04.01 22:57 (prieš 3 mėn.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/viskas-apie-iui-ivf-ir-ovuliacijos-stimuliacija-32

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.