14 metų skirtumas tarp manęs ir vyro

Komentuoti
  1. Mikiciu
    2014.10.01 12:46 (prieš 3 m.)

Mariukas♥ 3 m. 2 mėn.

2014.10.01 12:46 (prieš 3 m.)

Labukas.Kylo man toks klausimas.Su vaiko teciu esu pazistama 3metus.Kartu krikstyjom mergyte ir per krikstynas susipazinom.Jauciam vienas kitam simpatija.Is pat pradziu bendarvom kaip draugai.Veliau prisipazinom vienas kitam meilei ir pradejom draugauti.Man tuo metu buvo 16metu jam deja daug daugiau 30...Tiek mano tevai tiek jo zinoja kad draugaujam ir nebuvo nieko pries(zinau kad kai kurioms mamytes dabar apie mano tevus pagalvojo nezinia ka) bet mano tevai nera ankoholikai ar pan.Tiesiog nusprende nesikysti i mano gyvenima.O ir zinojo vaikino seima -nes mano mociute ir jo mama buvo savo laikais geros drauges.Kita mociute buvo ju kaimyne.Na zodziu pazinojom ilgai vienas kito seima.Bet tarpusavyje nebuvome pazistami...Susilaukiau sunelio nuo sio vyro,mynciu apie aborta nebuvo.Jis pritare man kad reikia gimdyti ir auginti vaikuti.Dabar gyvenam kartu ir gan laimingai.Bet po gimdymo pradejo ji mano galva lysti gan nemalonios myntis.Vis pagalvoju ka mano zmones apie toki metu skirtuma?Ar neatordo kad tevelis su dukra ir anuku eina? Ir isvis kas pus po 15metu kaip man bus 32metai o jam 46?

Gal bus mamyciu kuriu vyrai yra 10-15metu vyresni uz jas pacias? Kaip jauciates prie sitokio vyriskio? Ar gimine priestaravo tarp jusu santykiu?

P.S prasyciau tik neskaityti man moralu kad esu neisaukleta merga kuriai vieta prie Stoties.Prasau nesakyti man kad neatsakau uz savo veiksmus ir 'vaikiska' meile.Ne tam cia esu kad manes dabar svetimos tetos aukletu.

7
  2. Astartė
    2014.10.01 13:00 (prieš 3 m.)

A 6 m. 7 mėn.

2014.10.01 13:00 (prieš 3 m.)

Turiu pažįstamą, kurios vyrui dar daugiau nei Jūsiškiui. Jos vyras net sūnų 15 metų turi, o jai vos daugiau nei 20 metų (dukrytei jų 3 metukai). Nemačiau gražiau bendraujančios poros, o su laiku ir metų skirtumas nebus toks žymus.
    Mano teta už vyrą...vyresnė 10 metų. Kartu jau daugiaun nei 30 metų gyvena. Amžiaus skirtumas niekada nesijuto, nes moteris labai save prisižiūrinti ir niekas net netiki, kad jie nebendraamžiai.

3. Mikiciu
    2014.10.01 13:09 (prieš 3 m.)

Mariukas♥ 3 m. 2 mėn.

2014.10.01 13:09 (prieš 3 m.)

Nes as seip dabar labai pradejau bijoti amziaus skirtumo.Atrodo tiek daug tu 14 metu...Bet visos drauges ir pati mama sako kad labai grazi porlele esam.Nebutu sunelio su laiku jaigu nesusigyventumem galima butu ir issiskyrti,o dabar kaip yra vaikutis i gyvenima ziuriu visiskai kitomis akymis.Ir draugas atsakingai ziuri i gyvenima,seima.Skyrtis neplanuojam,nes tikrai mylim vienas kita ir gyevanam draugiskai bet metukai biski spaudzia kartais pagalvoti...

4. kysa83
    2014.10.01 13:26 (prieš 3 m.)

Theresa 3 m.

2014.10.01 13:26 (prieš 3 m.)

jei tikrai myli tai metai visiskai nesvarbu, o tuo labiau kitu nuomone. Mano vyras uz mane vyresnis taip pat 14 metu, save prisiziuri, sportuoja, neruko, beveik negeria tai kitoms moterytems dar ir seiles tysta gailiuosi tik vieno, kad nesutikau jo anksciau (man dabar 31m) tai dar apie antra leliuka pagalvociau o tokiuose metuose uzteks ir vieno

2
  5. kysa83
    2014.10.01 13:28 (prieš 3 m.)

Theresa 3 m.

P.s. Geriau vyresnis ir zinantis ko nori, negu vienmetis ir nesusitupejes

14
  6. Rupestinga

Mikiciu parašė:
    Labukas.Kylo man toks klausimas.Su vaiko teciu esu pazistama 3metus.Kartu krikstyjom mergyte ir per krikstynas susipazinom.Jauciam vienas kitam simpatija.Is pat pra…

Man siuo metu 32, o mano vyrui 45. Turime 2m dukryte ir laukiames sunaus Niekas net neitaria, kad tarp musu toks amziaus skirtumas, nes mano vyras labai simpatiskas, gerai atrodo, neruko, geria labai labai mazai - taure vyno 1k i savaite. na kai zmones suzino, kiek jam metu, tai niekas negali patiketi. As niekada nesijauciu, kad gyvenu su super vyresniu vyru, o vyras net nesijaucia senelis! Mes labai aktyvus, nesedim namie, na musu pramogos visai neprimena penssninku pramogu. Zinau moteru, kurios gyvena su 38m vyrais ir sedi nuolat namie.....tad...............

KItas dalykas, kai esi jauna - amzius atrodo daug svarbesnis, nei kai tau jau virs 30. Be to, pasikartosiu kai kurie vyrai budami 35 atrodo prasciau uz manaji Jei nebutu atvira tema, ikelciau seimos foto

3
  7. Rupestinga
    2014.10.01 13:29 (prieš 3 m.)
    2014.10.01 13:29 (prieš 3 m.)

kysa83 parašė:
    jei tikrai myli tai metai visiskai nesvarbu, o tuo labiau kitu nuomone. Mano vyras uz mane vyresnis taip pat 14 metu, save prisiziuri, sportuoja, neruko, beveik neg…

Mes irgi taip mastem, o pries kelis menesius dideliam soke suzinojom, kad laukiames antro

3
  8. Mikiciu
    2014.10.01 13:39 (prieš 3 m.)

Mariukas♥ 3 m. 2 mėn.

2014.10.01 13:39 (prieš 3 m.)

Oh,tai pasirodo ne as viena kurios vyras yra 14 metam vyresnis
    Mano taip pat neruko ir negere(kartais per sventes tik).Turi gera darba.Dar pries tai kaip susipazinom statesi nama.Dabar tas namukas jau yra,bet mes ten negyvenam nes yra pakankamai km nuo Vilniaus.Atrodo pakankamai jaunai o as siek tiek vyresne atrodau.Galvoju gal nelabai ir matomas tas skirtumas?Tik vat kai as zinau koks mano ir jo amzius atrodo man tai viskas katastrofiskai

O kai gimine regavo i daug vyresni jusu vyra?

9. lemuras
    2014.10.01 14:03 (prieš 3 m.)
    2014.10.01 14:03 (prieš 3 m.)

Kvailas klausimas jei mylit viens kitą, tai spjaukit i kitų žmonių apkalbas Juk jūs gyvenat, ne jie.
    Tarp manęs ir vyro 9 metų skirtumas, bet tiesą pasakius, galėtų ir daugiau būt Aš irgi jauna, vos 20metų, bet niekada nesidomėjau bendraamžiais. Jei kas norės "įgelt" dėl amžiaus, sakykit, kad snargliai nedomina
    O šiaip džiaukitės vienas kitu, jei norėsit būt kartu tai ir būsit, nepriklausomai nuo amžiaus ;)

1
  10. irina1987
    2014.10.01 14:04 (prieš 3 m.)

agnieska 7 m. 2 mėn.

2014.10.01 14:04 (prieš 3 m.)

Mikiciu parašė:
    Nes as seip dabar labai pradejau bijoti amziaus skirtumo.Atrodo tiek daug tu 14 metu...Bet visos drauges ir pati mama sako kad labai grazi porlele esam.Nebutu sunel…

neko tokio nera ko toliau to priprasit vienas prie kito mano vyras viresnis nuo manes16 metu ir nieko gyvenam ir metu neskaiciojam it net laimingas kad turi tokia zmona o dar vaiku turim tai isvis.o apie amziu net nekalbam buna kada seip pasijokiam bet taip viskas ko puikiausei.jej gerai sutriat tai ir bus viskas gerai

1
Žinutės parašytos:
Naujas komentaras