2017 m. Liepos m. Mamukai :)

Komentuoti
  1. Una Šiaurė 1 m. 10 mėn.

2019.03.16 14:33 (prieš 2 mėn.)

Mane tiek pat juokina Mano sesė kiek Una. Pasakoju sesei, sakau ot darbas darželio auklėtojos - atėjau Unos pasiimti, o ji kaip tik visiems vaikams užpakalius uostė, nes nuo kažkurio sklido kvapas, tik reikėjo išsiaiškinti, kurio mano sesės (35 m.) reakcija: tai jos dar ir pampersus turi vaikams pakeisti????

O Una šiandien eilinį kartą viską ką tik rado išmėtė po kambarius, sakau kaip tau atrodo, kas po to viską surenka? Una: fėja!

1
  2. Una Šiaurė 1 m. 10 mėn.

2019.03.17 13:56 (prieš 2 mėn.)

Pietūs Barstė ir sakė noliu da miltų

4
  3. 2019.03.18 20:43 (prieš 2 mėn.)

Pasijuoksiu is saves, mano vaikutis sako baba, banba na galvoju taip mociute vadina. Visa diena baba banba kol galiausiai vakare uzsiropscia ant virtuves stalvirsio paima banana ir atsisukes i mane sako banba mima banba mima (mima, mimi tai mama) Va, ne kas man su tuo supratimu 😂😂😂

6
  4. 2019.03.20 23:17 (prieš 2 mėn.)

As-tukas parašė:
    Pasijuoksiu is saves, mano vaikutis sako baba, banba na galvoju taip mociute vadina. Visa diena baba banba kol galiausiai vakare uzsiropscia ant virtuves stalvirsio…

Visą dieną prašė vaikas banano, kol galiausiai pats užsiropštė ir pasiėmė :-D Ot šaunuolis! Maniškis irgi labai mėgsta, sako ,,anana".
    Su tuo nesupratimu, man įsiminė labai mano pirmojo vaiko vienas atvejis. Valgom pusryčius, kažkokia košė kaip visada. Jau baiginėja ir staiga jis pradeda kartoti ,,enytės, enytės". Galvoju gal dar košės nori, dedu - rėkia ne, sako vyras gal uogyčių prašo dar, dedu - rodo ne. Galiausiai jam tiek trūko žmogui kantrybė, kad išsireikalavo būti iškeltas iš kėdutės, nubėgo į miegamąjį, iš komodos atsinešė švarias kelnytes ir padavė man, kad apaučiau :-D Išsitepė valgydamas :-D

6
  5. Una Šiaurė 1 m. 10 mėn.

2019.03.23 19:55 (prieš 2 mėn.)

Pirmas eilėraštis

6
  6. Gabrielius 1 m. 10 mėn.

2019.03.24 19:07 (prieš 2 mėn.)

Puoduko reikalai... kaip sekasi? Kaip pratinote /pripratinote?... musiskis sesdavo ant puoduko ir padarydavo kai pasodindavome po miegeliu, o dabar kazkas "nutiko" ,kad prasomas neseda,neses ir viskas🙈 esme tame,kad pries padarydamas ka nors visada pasako kad nori, bet kai pasakau,kad begam ant puoduko padaryti,saunuolis kad pasakei,tai jis sako ne ir bega nuo manes,nubega kur nors ir pasisioja...🙈 o jei be sauskelniu buna,tai bega i koki kamka ir pasisioja...dėjau ir puoduka i tuos kampus,bet jis nubega ten,patraukia puoduka i sona ir vis tiek ant zemes pasisioja🤔 nesuprantu ka blogai darau🤔 gal kas susidurė ir turi kokiu patarimu...😂

7. 2019.03.24 22:37 (prieš 2 mėn.)

Doviin parašė:
    Puoduko reikalai... kaip sekasi? Kaip pratinote /pripratinote?... musiskis sesdavo ant puoduko ir padarydavo kai pasodindavome po miegeliu, o dabar kazkas "nutiko…

Gal kurį laiką nekalbėkit apie puoduką, nerodykit jo, paklauskit, ar nori ant puodo, jei sakys ne, bėgs nuo jūsų, nesekit paskui, tegu... Lyg tai būtų nesvarbu... Maniškiui padėjo, kai ėmiau meškiuką sodint ant jo puodo. Labai pyko, nes puodas jo, niekam daugiau negalima ten sėst :-D net meškiukui. Tai numetęs meškį iškart pats sėsdavo. O vėliau, kai jau ėmiau sodint ant klozeto, tai brolis labai netikėtai padėjo - kai tik vyresnysis sušunka, kad lekiu sysių, tuoj ir mažius už klyno susiėmęs varo iš paskos ir tada mūšis prie klozeto, kas pirmas :-D

8. 2019.03.24 22:48 (prieš 2 mėn.)

Doviin parašė:
    Puoduko reikalai... kaip sekasi? Kaip pratinote /pripratinote?... musiskis sesdavo ant puoduko ir padarydavo kai pasodindavome po miegeliu, o dabar kazkas "nutiko…

Maniskiui labai patinka kaip vyrui sysiot stovint i tuoleta. Visada visada padaro. Kad ir lasiukas. Nors siaip neturim bedu kad begtu nuo puodo. Tik pasipraso paaabai retai

9. Gabrielius 1 m. 10 mėn.

2019.03.26 08:20 (prieš 1 mėn.)

ieva6891 parašė:
    Gal kurį laiką nekalbėkit apie puoduką, nerodykit jo, paklauskit, ar nori ant puodo, jei sakys ne, bėgs nuo jūsų, nesekit paskui, tegu... Lyg tai būtų nesvarbu... M…

Reikės kažką bandyti🤔🙈 tikiuosi pavyks greitu metu,nes tikrai nenoriu per prievarta ir traumuoti vaiko...

10. 2019.03.26 21:05 (prieš 1 mėn.)

Vilnietes mamytes, kur ieskote aukliu savo vaikams? Kiek mokate uz valanda? Aciu.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras