As
Dionėja parašė:
Aš irgi išprotėjus, daugiau nieko kito negalvoju tik ar tas gerai, ar tas normaludoplerį užsisakiau kad nereikėtų nerimauti ir bent kartą per savaitę paklausyči…
As kazkaip isivaizduoju, kad tikrinsit kiekviena vakara, o ne i savaite karta 😁









