monce parašė:
DABAR IR AS PRADEJAU PATI UZSISAKINET.bus klausimu.raso kad laukema mokejimo,lt nuskaiciuoti,tai cia viskas gerai?
taip
monce parašė:
DABAR IR AS PRADEJAU PATI UZSISAKINET.bus klausimu.raso kad laukema mokejimo,lt nuskaiciuoti,tai cia viskas gerai?
taip
Juditel3 parašė:
taip![]()
pabadziau pirmai,ziuriu ta nr raudonai meta,nulekiau y bankomata,vel per nauja suvedu,ziuriu antra karta ta pati preke.gerai kad lt saskaitoj neuzteko.ar eina tokiu atveju atsaukt?
monce parašė:
pabadziau pirmai,ziuriu ta nr raudonai meta,nulekiau y bankomata,vel per nauja suvedu,ziuriu antra karta ta pati preke.gerai kad lt saskaitoj neuzteko.ar eina t…
eina, zinoma eina
man jei taip buna tai as pardavejui parasau, kad per klaida antra paspausta yra
cancelini ir viskas
garbane@ parašė:
O ar zinot kad pardavejai ir mus vertina zvaigzdutemis. As vakar per netycia radau savo ivertinimus
Aš irgi tik vakar suradau tokį dalyką
garbane@ parašė:
O ar zinot kad pardavejai ir mus vertina zvaigzdutemis. As vakar per netycia radau savo ivertinimus
O kurioj cia vietoj rodo?
12 testuotojų vertinimai
7 testuotojų vertinimai
6 testuotojų vertinimai