ramune1980 parašė:
Planuojam pirkti nama siauliuose bet ta gatve jau priklauso rajonui.Rekyvoje cia tai kur galesiu vaika registruoti i darzeli idomu?
Rėkyvoje tikrai darželis yra.
ramune1980 parašė:
Planuojam pirkti nama siauliuose bet ta gatve jau priklauso rajonui.Rekyvoje cia tai kur galesiu vaika registruoti i darzeli idomu?
Rėkyvoje tikrai darželis yra.
Sunrise parašė:
Sveiki, ar yra čia tėvu kuriu vaikai lanko darželį ąžuoliukas arba berželis? Kokie atsiliepimai? Ar patinka? Kaip aukletojos? Ugdymas? Ar dažnai veda į lauką? Būna …
Berzelis darzelis direktore labai megsta pinigelius. Mes del sios prezasties atsisakeme
rokse parašė:
Berzelis darzelis direktore labai megsta pinigelius. Mes del sios prezasties atsisakeme
O kokį pasirinkot? Ir pagal ką matot, kad mėgsta pinigus?
-taškuota- parašė:
Rėkyvoje tikrai darželis yra.
Darzelis yra bet i ji galima patekti tik mieste registruotiems tai idomu kur vesti rajonui jei priklausai jau?
ramune1980 parašė:
Darzelis yra bet i ji galima patekti tik mieste registruotiems tai idomu kur vesti rajonui jei priklausai jau?
Jau buvote darželyje?
-taškuota- parašė:
Jau buvote darželyje?
Na nebuvau nes kolkas dar gyvename akmeneje bet po nauju kelsimes i siaulius tai labai rupi darzelio klausimas nes perkam nama ir bijome kad nebutu problemu su darzelio gavimu nes i mokama kazkaip perbrangu butu.
ramune1980 parašė:
Na nebuvau nes kolkas dar gyvename akmeneje bet po nauju kelsimes i siaulius tai labai rupi darzelio klausimas nes perkam nama ir bijome kad nebutu problemu su darz…
Jūsų namas jau rajono žemėje? Pvz uošvienės sodas Rėkyvoj,bet miesto zonoj.
Jūs pasiskambinkit į darželį. Gali būti,jog yra išlygų,nes daug žmonių ten gyvena.
-taškuota- parašė:
Jūsų namas jau rajono žemėje? Pvz uošvienės sodas Rėkyvoj,bet miesto zonoj.
-taškuota- parašė:
Jūsų namas jau rajono žemėje? Pvz uošvienės sodas Rėkyvoj,bet miesto zonoj.
Na musu namas bus jau rajono zemeje pagal popierius.na reiks uzsukti i darzeli del info arba gal i kokia savivaldybe mieste uzsukti rajono
Eglutea333 parašė:
Sveiki. Esu is rajono,kokios galimybes 2,5m vaikiukui gauti darzely vieta? Manau reiketu eiti i kiekviena darzeli ir klausti kaip ten su vietomis? Esam be tecio. O …
Jei is rajono tai Šiauliuose negausit vietos. Reikia buti deklaruoti pačiam mieste.
7 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai
2 testuotojų vertinimai