2017.05.24 15:35 (prieš 9 m.)
lucky28 parašė:
Tai nesvarbu
aciu uz atsakymus lb. Neprosali ir paciai pasiskaiciuot
va dabar liks kazkam akivaizdūs pvz kaip kas yra.
man neaiskiausia buvo del to persira…
Jei norėtumėte grąžinti persirašymą 40 proc.ant savęs, tada jūs už tą laikotarpį, su kuriuo esat NGA su antruoju vaiku, netektumėt to 40 proc.už pirmą vaiką. Išmoka būtų atnaujinta, kai antram vaikui baigtųsi jūsų NGA ir išeitumėt į antro vaiko VPA, ir tai tada, kol sukaks pirmam vaikui 2 metukai, už pirmą vaiką gautumėt tik 30 proc.