2021.06.13 12:26 (prieš 5 m.)
BellaStar parašė:
As tik vieno nesuprantu, pvz mano pazistama lauke vaikelio 4 metus. Be galo norejo. Daresi pagalbini-pavyko. Na ir sulauke issvajotod dukrytes. Pieno turi mama, bet…
Nes čia požiūrio ir edukacijos, švietimo problemos. Ir pačios mamos nesidomėjimas, labai dažna galvoja "ai pagimdysiu, tada ir matysiu kaip čia kas", tada dar įsikiša gydytojai su savo "kompetencija", na tada dar koks augimo šuolis, kodėl jis tiek kabo, tik valgo ir valgo, aš nieko negaliu, net į wc nueit, taip mama užsidaro į užburtą ratą, nieko negalvoja tik kokia ji pavargus ir pan, nors išeičių kaip sau viską palengvinti yra begalė, tik noro ir žinių reikia. Taip, tai savotiškas pasiaukojimas, na bet čia tikrai ne fanatizmas ir mp šlovinimas, o paprasčiausias kūdikio įgimtų poreikių patenkinimas. To mamos nesupranta, nes nesigilina, mišinių biznis labai įsigalėjęs, juk taip paprasta nubėgai, nusipirkai ir maitini🙄