Kimak2075 parašė:
as esu tokia planuotoja, tai man jei ne taip kaip pagal plana ir ypac, kai mano pacios planai griuna tada, tai pacios suprantat. Tai cia pagrindine gal problema, ku…
Nu tikrai netikiu, kad mama visą dieną leidžia filmukus žiūrėti 🤦♀️ Ir iš kur jūsų draugas žino, kas ir kiek pas mamą leidžiama? Juk negyvena su ja, o ir bendrauti, kaip pati rašote, nelabai nori 😁 Kad vaikas pyksta ir reikalauja ekranų - nieko keisto bent man 🤔 Pas mane 4 tokie, nors ir vyresni 🤣🤣🤣Tik su amžiumi keičiasi norai, dėl ko tie ekranai traukia...


jis manęs dar dažniau paklauso ir patiki, nei kad mamos ar tėčio. O jeigu pvz mamai kas nutinka ir teks mergaitei gyventi su autore ir vyru jos (po kurio laiko susituokus), tai autorei kamputyje tunoti ir neduok Dieve, jei dukra vyro ką padarys ar pasakys







