Kontraceptinės tabletės JEANINE

Komentuoti
 1. Pagrandukas 2 m. 6 mėn.
  Broliukas 6 m. 7 mėn.
  Berniukas 8 m. 7 mėn.

  2016.06.15 06:41 (prieš 2 m.)

  Paskaitykit informacinį lapelį- tai būtina padaryti dar prieš išgeriant bet kurį vaistą. Tai šalutinis vaistų poveikis, kurio metu (teigiama, kad) "organizmas adaptuojasi prie sintetinių hormonų". Bet dėl to jų vartojimo nutraukti nereikėtų, nebent kraujavimas užsitęsė ir yra gausus- tuomet kreipkitės į savo ginekologą. Be to gali būti pirmus kelis mėnesiu tepliojimai tarp kraujavimų. Skaitykite (visų vaistų) informacinius lapelius, jeigu gydytojas nieko neinformavo prieš skirdamas.
  Vartojant bet kurias KT pastojimas yra įmanomas- 100proc garantuoja tik susilaikymas ;). Pastojimo tikimybė yra labai maža ir daugumoje priklauso nuo to, kaip regurialiai išgeriate tabletes.
  Be to, jeigu maitinate pati, turėtumėte žinoti, kad net ir nedideli hormonų kiekiai, bet vis tiek patenka į motinos pieną, o su juo ir kūdikiui. Kaip sintetiniai hormonai veikia besivystantš/augantį organizmą nėra atlikta jokių tyrimų.

 2. 2016.09.23 15:42 (prieš 2 m.)

  Kraujavimas trunka jau apie 5 sav., gyd.paskyre KT Jeanine, dar tik 3d.vartoju...gydyt.nugasdino, kad jei dar po 7 d. kraujavimas nedings...reikes darytis biopsija p.s pries 4 men turejau nesivystanti nestuma...gal kas susidurete su tokiu atveju???labai bijau...baisiausios diagnozes....

 3. Spurgyte 7 sav.
  5 m. 4 mėn.

  2017.09.26 19:12 (prieš 12 mėn.)

  Sveiki geriu 21d jeanine ir vis kraujuoja, nepraeina.. ar taip turi būti?? Dabar 7d pertrauka bet krsujavimas mažesnis bet vis tiek vyksta.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras