Serveria parašė:
lankote? kokie ispudziai?
Pasirasem sutarti, nuo lapkricio eisim
pas mus grupeje ieskos 2 naujas aukletojas, tai man sitas nelabai kazkaip, bet kitos iseities nera... gal viskas bus gerai..
Serveria parašė:
lankote? kokie ispudziai?
Pasirasem sutarti, nuo lapkricio eisim
pas mus grupeje ieskos 2 naujas aukletojas, tai man sitas nelabai kazkaip, bet kitos iseities nera... gal viskas bus gerai..
Igie parašė:
Pasirasem sutarti, nuo lapkricio eisimpas mus grupeje ieskos 2 naujas aukletojas, tai man sitas nelabai kazkaip, bet kitos iseities nera... gal viskas bus gerai.…
ohh, o taip tikejaus kad pavyks ir su aukletojom pabendrauti, na bandysim ryt issiaiskinti viska
Aciu
Gal netycia eis musu vaikai i viena grupe
Serveria parašė:
ohh, o taip tikejaus kad pavyks ir su aukletojom pabendrauti, na bandysim ryt issiaiskinti viskaAciu
Gal netycia eis musu vaikai i viena grupe
![]()
Jusu vaikas 2016 gimes?:))
Igie parašė:
Jusu vaikas 2016 gimes?:))
2015
Serveria parašė:
Buvom, pabendravom, apsiziurejom. Nusprendem atsisakyti ir stoti vel i eile..
Sekmes
Sveikos,
metus atbuvę, tai galiu daugiau papasakoti.
Tai yra antrasis darželis, pakeitėm prieš metus "Atžalėles" (dėl tarybinės auklėtojos ir dėl atstumo).
Šiek tiek nusivylus šituo darželiu (Voveraitė), vaikai nieko nemokomi, net elementariausio pasaulio pažinimo, pvz, apie metų laikus, paukščius dar ten kažką. O ir į lauką daržnai nevesdavo, kai būdavo geras oras. Klausdavau dukros, ar ėjo į lauką, tai sakydavo, jog jie nesusitvarkė žaislų, todėl ir nėjo.
Žodžiu auklėtojos pusė velnio buvo, bet kai pakeitė direktorę, tai šiemet bent kokios 3-4 jaunos auklėtojos išėjo, vien dėl tos direktorės.
Be to, iš pernykštės dukros grupės bent 5 vaikai išėjo iš šio darželio dėl edukacios trūkumo.
Tai tiek įžvalgų. Ir patarimas, jeigu yra galimybė ten neveskit, jeigu nėra pasirinkimo, tai...na, manau, būna ir blogesnių darželių
bithuthe parašė:
Sveikos,
Aciu uz pasisakyma, nepradziuginot
ir taip stresuoju
o gal zinot, ar galima tik iki pietu vesti? O per pietus pasiimti namo.. ar tik per adaptacini perioda taip galima?
bithuthe parašė:
Sveikos,
kokioje grupeje atžalelese buvot, galit ir į pm parašyti?
mes taip pat išėjom iš Voveraitės butent del Jūsų minimų priežasčių. Tik aš manau, kad su nauja direktore gal ateis nauja tvarka, gal reikalaus daugiau iš darbuotojų. Mūsų auklėtoja buvo jauna, taip pat yra tarp tų išėjusių, bet su ugdymu tikrai didelė bėda buvo.... lopšelio grupėje, kai sirgom turbut 70 proc. viso laiko, daugiau darbelių buvom padarę, nei lankydami vyresnėlių, kai lankymas buvo 70 proc. Tad tos jaunos auklėtojos, nebūtinai geros. Na, tik į kiemą mūsų grupė ėjo tikrai daug ir grupės aulėtoja vaikams patiko, bet juk į darželį vaiką išleidi ne vien tam, kad dieną prastumtų. Bet aš manau, kad yra ten ir tikrai šaunių auklėtojų.
Atžalėlėse , paskutiniais metais, buvom patekę į Drugelių grupę. Pagrindinė auklėtoja, ne kas kitas, kaip Vilniaus miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų profesinės sąjungos pirmininkė Aldona S. Šiaip ji labai daug užsiima su vaikais, dalvauja visokiuose konkursuose su vaikų darbeliais, net gi 3-mečius išmokė savaitės dienų, iki 10-ties skaičiuot (bet viską dukra užmiršo eidama į Voveraitę), bet kaip pedagogė, tai užsilikus tarybiniuose laikuose. Jokios pagarbos tėvams, drįsta akis plėšyt ir tyčiotis.
Voveraitėje šiemet perkėlė į vyresnių grupę, kadangi pernai kažkaip gavosi, kad su mažiukais ėjo (metais jaunesniais). Pasisekė, jog patekom į grupę, kur dirba net dvi šaunios auklėtojos.Girdėjau, jog viena auklėtoja "prie meno" :D, mano dukrai kaip tik, nes ji mėgsta piešti.
Kaip ten galima lankyti darželį, tai aš nežinau, reikia klausti direktorės. Nors, pernai metais, tai net visą mėnesį rekomendavo adaptuotis. Kurio metu, iki pietų miego vaikus pasiima.
7 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai
5 testuotojų vertinimai