OVITRELLE injekcijos - ar padėjo kam pastoti?

Komentuoti
  1. 2018.09.20 18:26 (prieš 1 mėn.)

eglaiciuke parašė:
    O aš jau esu rašiusi savo patirtį. Pirmas kartas nepavyko. Bet neketinu nuleisti rankų. Man bent jau tikrai ramiau žinoti kas ne aš viena tokia. Nes kai išgirdau…

eglaiciuke parašė:
    O aš jau esu rašiusi savo patirtį. Pirmas kartas nepavyko. Bet neketinu nuleisti rankų. Man bent jau tikrai ramiau žinoti kas ne aš viena tokia. Nes kai išgirdau…

Šaunuolė, man buvo nesivystantis, abrazija, ir labai greitai po 4 mėn po abrazijos pastojau. Dabar auginu lb gražų berniuką, tokį fainą, kad dar nooooriu

2
  2. 2018.09.20 18:48 (prieš 1 mėn.)

Leja. parašė:
    Šaunuolė, man buvo nesivystantis, abrazija, ir labai greitai po 4 mėn po abrazijos pastojau. Dabar auginu lb gražų berniuką, tokį fainą, kad dar nooooriu

Kaip smagu aš po abrazijos pastoti negaliu. Dešinė kiaušidė neprateka. Tad reikės laukti kol vėl formuosis kairėj.... Na bet kažkaip su vyru nepraranda vilties juolab kad natūraliai pavyko pastoti, tiesiog nesėkmingai

3. 2018.09.20 19:08 (prieš 1 mėn.)

eglaiciuke parašė:
    Kaip smagu aš po abrazijos pastoti negaliu. Dešinė kiaušidė neprateka. Tad reikės laukti kol vėl formuosis kairėj.... Na bet kažkaip su vyru nepraranda vilties :…

Suprantu, reikia laukti ir sekti kiekvieną ciklą? Ar išrašė kokių nors vaistų? O tai ten drenazą daryt? Ar kokią inseminaciją?

4. 2018.09.20 20:03 (prieš 1 mėn.)

Leja. parašė:
    Suprantu, reikia laukti ir sekti kiekvieną ciklą? Ar išrašė kokių nors vaistų? O tai ten drenazą daryt? Ar kokią inseminaciją?

Sekti kol formuosis kairėje kiausideje. Po laparoskopijos, kai iš operavo, formavosi kairėj. Tuomet buvo pirma ovitrellės iniekcija. Bet, kai baigiau gerti progesterona, po dviejų dienų susirgau. Dabar pagal nutylėjimą turėtų formuotis dešinėje pusėje, nes kiekvieną mėn skirtingose kiausideje formuojasi, vadinasi nepastosiu. Tad belieka laukti kol vėl kairei formuosis. Vadinasi, geriausiu atveju dar po mėnesio. Eisiu pas gydytoją tai greičiausiai bus dar kartą ovitrelle išrašyta. Arba jau vaistais skatins kad formuotusi folikulas, tada skatins ovuliacija. Bet nieko tiksliai kol kas nezinau. Laukiu vizito pas gydytoją

5. 2018.09.21 13:28 (prieš 1 mėn.)

eglaiciuke parašė:
    Sekti kol formuosis kairėje kiausideje. Po laparoskopijos, kai iš operavo, formavosi kairėj. Tuomet buvo pirma ovitrellės iniekcija. Bet, kai baigiau gerti progeste…

Man po abrazijos labai atsigaut negalejau, nueidavau kas menesi kelis is eiles nieko nebuvo, israse vaistu folikulam ir lb greitai jie subrendo.. viskas bus gerai, reikia tik laiko. Kaip nekantrauju darytis testa

6. 2018.09.21 14:56 (prieš 1 mėn.)

Leja. parašė:
    Man po abrazijos labai atsigaut negalejau, nueidavau kas menesi kelis is eiles nieko nebuvo, israse vaistu folikulam ir lb greitai jie subrendo.. viskas bus gera…

Įsivaizduoju na aš šį kartą kai leidausi ovilitrelle labai tikėjausi bet.... Na tikiuosi kad jums pavyks. klientas kartas?

1
  7. 2018.09.21 16:20 (prieš 1 mėn.)

eglaiciuke parašė:
    Įsivaizduoju na aš šį kartą kai leidausi ovilitrelle labai tikėjausi bet.... Na tikiuosi kad jums pavyks. klientas kartas?

Iš viso trečias, prieš metus ir devynis menesius buvo paskutinis kartas

8. 2018.09.21 17:49 (prieš 1 mėn.)

eglaiciuke parašė:
    Sekti kol formuosis kairėje kiausideje. Po laparoskopijos, kai iš operavo, formavosi kairėj. Tuomet buvo pirma ovitrellės iniekcija. Bet, kai baigiau gerti progeste…

Sveiki. Klausiau gyd.ar turi reiksme kurioj pusej formuojasi folikulas. Nes pas mane kaire puse neprateka. Man atsake,kad jokio skirtumo kurioj pusej formuojasi,tas reiksmes neturi

9. 3 m. 1 mėn.
    3 m. 1 mėn.

2018.09.21 17:50 (prieš 1 mėn.)

Dar toks klausimas ... po abrazijos, tokiu metu kai turėtų vykti ovuliacija pradėjau jausti kaitimą, dažniausiai dešineje kartais kairėje kiaušidėje ...Dakrarė juokėsi sakė pirmą kartą girdi bet tikrai ne maudimas o toks kaip šilimas, kaitimas ... nemoku apibūdinti ... bet su vienu kuo suvedžiau tai ovuliacija ... Gal dar kas tokį turit jausmą savo vaisingumo ginei vis pamirštu užsiminti

10. 2018.09.21 18:25 (prieš 1 mėn.)

Leja. parašė:
    Iš viso trečias, prieš metus ir devynis menesius buvo paskutinis kartas

Tai pirma karta irgi su ovitrelle pastojot? džiugu skaityti laimingas istorijas. Turiu vilties kad ir man pasiseks

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras