Po cezario pjūvio operacijos

Komentuoti
  1. 2019.05.06 15:38 (prieš 2 sav.)

Butuke_ parašė:
    o as noriu paklausti. gal kuri zinot, koks pats “anksciausias” laikas, kai galima vel pastoti po cp? o jei as pastojau kai vaikui viso labo 10 menesiu, negalesiu is…

O ko čia teisti kodėl negalėsit išnešioti naujos gyvybės? galėsit, ir manau tikrai be problemų Teoriškai rekomenduojama kad tarp gimdymų būtų bent 2 metai tarpas, nes randas iš vidaus gana ilgai gali gyti. Jeigu būna mažiau laiko praėję tai daro antrą cp, nes gali randas gimdymo metu plyšti, tai nerizikuoja. O šeip tai nėštumo eigoje ginekologas turėtų stebėti pjūvio vietą ir tiek manau

1
  2. 2019.05.06 16:31 (prieš 2 sav.)

Agata1 parašė:
    Dėl ko teisti?
    Tarp mano vaikų bus apie 2 metai skirtumas. Pirmas po CP gimė. Ginekologė sakė pal…

aciu!

3. 2019.05.06 18:51 (prieš 2 sav.)

Butuke_ parašė:
    o as noriu paklausti. gal kuri zinot, koks pats “anksciausias” laikas, kai galima vel pastoti po cp? o jei as pastojau kai vaikui viso labo 10 menesiu, negalesiu is…

Man tik sake kad jei nebus tarp gimdymu 2m tai antras bus planinis cp o jei bus 2 ir daugiau metu tuomet galesiu bandyt pati gimdyt. Zinau mergina kurios vaikuciai gime su 1.9m tarpu, pirmas po cp o antras naturaliai, tad priklauso kaip jums gyja

4. 2019.05.06 19:21 (prieš 2 sav.)

aciu, nuraminot
    nusiraminau, dziaugciausi jei vel galesiau auginti pilvuka

2
  5. 2019.05.10 23:35 (prieš 1 sav.)

Praejo lygiai menuo, pradejo skaudeti randa, tiksliau viena puse paspaudus. Gal kam buve? Ar cia reiktu begti pas gydytoja?

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.05.12 16:50 (prieš 1 sav.)

Mrs_Coffee parašė:
    Praejo lygiai menuo, pradejo skaudeti randa, tiksliau viena puse paspaudus. Gal kam buve? Ar cia reiktu begti pas gydytoja?

Man praejo 7 sav. buna paskauda, ar jautrus palietus. Gal kad pakilnoju vezima, ar siaip, nesureiksminu ;)

7. 2019.05.15 22:15 (prieš 5 d.)

Mrs_Coffee parašė:

Man jau devintas mėnesis eina ir vis dar jaučiu ir paskaudena. Būna, kad pradeda skaudet net nuo per karšto dušo.

parašė:
    Man praejo 7 sav. buna paskauda, ar jautrus palietus. Gal kad pakilnoju vezima, ar siaip, nesureiksminu ;)

Aš ir nesisaugojau nešiojau svorius,kol vieną kartą persitempiau ir atsirado pastovus skaudenimai. Neskubėkite plesytis su nesiojimais. Aš ir atrodo net pamiršau, kad turiu pjūvį, nes puikiai jaučiausi jokio skausmo nebuvo.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras