2021.12.27 16:37 (prieš 4 m.)
Butterfly66 parašė:
Kaip tarėtės su gydytoja dėl gimdymo ir kiek savaičių buvo? ☺️ Ar nesigailite?
Aš pas ją lankiausi nuo nėštumo pradžios. Kad noriu pas ją gimdyti, tai kažkur apie 34sav man rodos pasakiau. Klausiau kada galiu skambinti prasidėjus gimdymui ir pan, tai viską susakė. Vandenys man nubėgo apie 15val dienos, apie 20val buvau gimdykloje. Skambinau Širšinaitienei, bet ji nekėlė tel. Nu viskas galvoju, išdūrė mane ir neatvažiuos. Bet perskambino ji man apie 21val, pasakiau, kad gimdykloj aš, sako grįžtu namo, persirengiu ir atvažiuoju. Tai po kokių 45min atvažiavo. Nuo tos akimirkos, kai ji įžengė į gimdyklą jaučiausi kaip niekad rami. Susitarti su ja buvo pats geriausias sprendimas. Labai taktiška, profesionali, empatiška. Tik geriausi atsiliepimai. Turėjau nuostabų gimdymą. 23:19val pagimdžiau be jokių plyšimų ir kirpimų. Tiesa, prieš tai buvau jai išsakiusi visus savo pageidavimus. Dar kurį laiką buvo gimdykloje su manimi. Tiesa, nebuvo nei vienos laisvos privačios palatos, tai suprganizavo pačią didžiausią nemokamą palatą arčiausiai wc ir dušų, kiekvieną rytą lankė ir teiravosi kaip jaučiuosi. Priėmė apžiūrai po gimdymo. Pasakiau, kad ir toliau noriu pas ją lankytis, tai sako nu mes vgn nepriimam konsultacijoms ne nėštumo klausimais, bet sako skambink kai reikės, kažką sugalvosim. Žodžiu, tikrai nuostabi gydytoja.