Vyro ir uošvės santykiai

Komentuoti
 1. 2019.06.12 20:44 (prieš 1 sav.)

  Sveiki, jau nebežinau, kaip kalbėt su savo vyru. Jis be proto nemėgsta mano mamos, taip nemėgsta, kad net negali su ja būt vienoj patalpoj. Iš dalies tai dėl to kalta ir aš, nes ne kartą esu mamai pasipasakojus apie mano ir vyro pykčius. Dėl to vyras sako, kad mano mama kišasi ne į savo reikalus ir t.t. Bet aš jau kaip ir susitaikiau, kad jeigu vyras nenori, tai tegu ir nebendrauja su uošve. Tik yra kita problema. Labai didelė ir nežinau, kaip ją išspręst. Mano vyras nenori, kad aš ir mūsų sūnus bendrautumėm su mano mama (nes tipo ji mus keršina). O esmė tame, kad man mano mama yra labai didelis ramstis (nors ir gyvena užsieny). Žinau, kad visada galiu ja pasikliauti. Ji labai mane palaikė, kai laukiausi, nors tai buvo tik 19 metų, o savo anūką be proto myli. Dabar ji planuoja grįžti atostogų į Lietuvą. Ir ką gi, vyras "leido" su mama susitikt du kartus. Viskas. Daugiau į jokias kalbas nesileido (o mūsų santykiai šiuo metu nėra patys geriausi, daug pykstamės ir t.t.). Nenorėjau dar vieno papildomo barnio, todėl sutikau. Ir pasakiau mamai, kad su ja galėsiu susitikt tik du kartus. Ji susigraudino, apsiverkė. Dabar tikrai nežinau, ką daryt.. kaip man pasakyt savo vyrui, kad jis neturi teisės nustatinėt mano bendravimo su mama? Nors kita vertus, tai jis turi teisę vaikui neleist su kažkuo bendraut.. patarkit, kaip elgtis?

 2. Amelija :* 3 m. 7 mėn.
  10 m. 6 mėn.

  2019.06.12 20:56 (prieš 1 sav.)

  Mm98 parašė:
  Sveiki, jau nebežinau, kaip kalbėt su savo vyru. Jis be proto nemėgsta mano mamos, taip nemėgsta, kad net negali su ja būt vienoj patalpoj. Iš dalies tai dėl to kal…

  Nu dar sito betruko Ne uz ka neleisciau vyrui nurodinet tokiu dalyku. Cia ne drauge, kolegos ar bloga kompanija, cia MAMA!!! Dabar isivaizduokit jei jus neleistumet vyrui matytis su sunum, ar jam patiktu? Jus pati mama! Jei jusu sunui marti uzdraustu matytis su jumis? Dar tokiu bajeriu bereikia!!! Aplauzykit biski ragus savo vyrui, o tai elgiasi kaip ispuikes mazvaikis!

  21
 3. 1 m. 2 mėn.

  2019.06.12 20:56 (prieš 1 sav.)

  Na aš tai tiesiai šviesiai pasakyčiau, kad man ir mano vaikui tikrai niekas neuždraustų bendrauti su savo mama. Vyrui nepatinka, tegul nebendrauja, bet Jums jis tikrai negali drausti bendrauti su mama. Ypač kai Jūsų mama gyvena užsienyje ir taip turite mažai galimybių su ja pasimatyti. nu atsiprašau, bet Jūsų vyras elgiasi kaip mažas vaikas.

  2
 4. 2019.06.12 20:56 (prieš 1 sav.)

  Mm98 parašė:
  Sveiki, jau nebežinau, kaip kalbėt su savo vyru. Jis be proto nemėgsta mano mamos, taip nemėgsta, kad net negali su ja būt vienoj patalpoj. Iš dalies tai dėl to kal…

  Mama yra vienintelė, o vyrą galima ir kitą susirasti

  21
 5. Amelija :* 3 m. 7 mėn.
  10 m. 6 mėn.

  2019.06.12 20:58 (prieš 1 sav.)

  Yra toks dalykas kaip PAGARBA! Gali megti, nemegti, kesti, nekesti, bet jinai jusu mama, jis privalo ja gerbti, ji suaugusi moteris, ne kokia jo drauge bendraamze.

  5
 6. Amelija :* 3 m. 7 mėn.
  10 m. 6 mėn.

  2019.06.12 20:59 (prieš 1 sav.)

  Kramtoshka parašė:
  Mama yra vienintelė, o vyrą galima ir kitą susirasti

  Tikrai taip! Nesam geros drauges su mama, nesam kabai artimos, bet vistiek MAMA! Ir jei man vyras taip pasakytu, net nezinau.... greit butu nuleistas ant zemes. Matos kad mazvaikis!

 7. Emilis 8 m.

  2019.06.12 21:49 (prieš 1 sav.)

  Mm98 parašė:
  Sveiki, jau nebežinau, kaip kalbėt su savo vyru. Jis be proto nemėgsta mano mamos, taip nemėgsta, kad net negali su ja būt vienoj patalpoj. Iš dalies tai dėl to kal…

  Pasakysiu iš savo varpinės. Baisiai nemėgau savo uošvio. Ir bendravau su juo tik tiek kiek reikėjo. Bet niekada net mintis nekilo pasakyti vyrui, kad nebendrautų, ar sūnui neleisti matytis su savo seneliu. Kai ušvis atvažiuodavo į svečius paprastai skatindavau sūnų pabendrauti su seneliu, o pati tuo metu užsiimdavau savo reikalais. Net kelis kartus perlipau per save, ir pati vežiojau uošvį pas gudytojus, na juk tai vyro tėvas, koks jis bebūtu. Kokio bjauraus charakterio, ir kiek kiaulysščių savo laiku bebūtu padaręs aš neturiu teisės drausti vyrui bendrauti su savo tėvu, sūnui - seneliu. Taip pat ir vyras negali uždrausti man bendrauti su savo tėvais. Nors pas mus tos bėdos nėra, pats važiuoja padėti uošviams prie ūkio.
  Jūsų vietoje atvirai vyrui pasakyčiau, kad jis neturi teisės spręsti kiek ir kada matytis su mama, ir vaikas yra jūsų abiejų, tad su kuo vaikas gali matytis spredžiate ir jūs.

 8. 2019.06.12 21:59 (prieš 1 sav.)

  Man yra žinomas atvėjis, kai mama su dukra buvo neišskiriamos ir mama būdavo nuolat informuota apie visas peripetijas dukros gyvenime. Dukra ištekėjo, visas info srautas nutekėdavo mamai ir vyras pasttė ultimatumą, arba jis arba mama. Dabar jie gyvena užsieny ir kažkada neišskiriamos mama su dukra susitinka itin retai. Ten situacija buvo tokia, kad mama žinodavo tiesiog viską apie tuos santykius. Vos ne dukra, vyras ir dukros mama. Aš manau jums reikėtų pakalbėti labai atvirai su vyru, kodėl konkrečiai jis jos nemėgsta. Iš nieko tikrai nebūna tokiso reakcijos. Žinoma, jei palaikote šiltus santykius su mama ir nėra neperžengtų ribų, tai tada vyrui tikrai galvoj negerai.

  4
 9. 2019.06.12 23:03 (prieš 1 sav.)

  flicka parašė:
  Nu dar sito betruko Ne uz ka neleisciau vyrui nurodinet tokiu dalyku. Cia ne drauge, kolegos ar bloga kompanija, cia MAMA!!! Dabar isivaizduokit jei jus nel…

  Pritariu. Is vis kaip galima nurodyt kiek kartu susitikt... plius pati sako daznai pykstates. Kas zino kur pykciai nueis. O mama visa gyvenima bus mama

 10. 2019.06.12 23:12 (prieš 1 sav.)

  Na pati ir sukirsinot. Kad ir kaip gerai su mama sutartumet, manau neturetumet pasakoti jai pykciu su vyru, jei inai poto kisasi. Jus esat seima ir seimos dramu uz jos ribu nereiketu skleisti, pasikartosiu, ypac jei papasakojus jusu mama kisasi i santykius! Suprantu, kad norisi pasikalbeti, issipasakoti, bet siuo atveju turetumet baigt pasakojimus apie savo vyra. Yra kitu temu. As tai vyro vietoj ant jusu labiausiai pykciau. Juk mama aisku i kuria puse stos. Na bet, kad ir kaip bebutu vyras absoliuciai neturi teises jums drausti bendraut su mama. Cia isvis didziausia nesamone kokia esu girdejus Tikrai skamba labai kvailai.

  6
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras