Rasimiene parašė:
man ir 8 koma buvo keltis... tai snd Rejukui kaip ir tu sakiau tuoj tuoj tuojtrecias vakaras musu kominis... tokiu isteriju seniai nebuvo... vos nuguldau nakciai...
na gal susitvarkys viskas
po truputi...mano vakare uzmiega be problemu, na bet diena nuguldyti ner sansu...kaip jis siandien man taip uzmigo...
as vakar anksciau miegoti neujau, jau kokia 11 buvau lovoj
nes kai zinau, kad jis man nakti kelsis, tai galvoju reik nors anksciau miegot nueiti







