MonikaZV parašė:
Labas rytas mamytes, reikia patarimo del viduriu uzkietejimo kudikiui. Gal jau ir buvo uzvesta tokia tema, taciau pasisakymu jau tiek daug, kad neberandu. Dukryte valgo MP, todel viduriu uzkietejimovjai kaip ir neturetu buti ( internete raso, kad tai lsbai retas atvejis), o vis delto nesitustina jau 4 para, kai paprastai ta darydavo po 3-4 kartus per diena. Kadangi savaitgalis, bijau laukti iki pirmadienio, noriu padedeti ta padaryti diandien. Taigi, kas susiduret su sia problema, gal patartumet ka daryti? p.s. varianta, kad ji viska suvirskina i sysiuka, atmetu, nes valgo iprastai daug, pieno tikrai netruksta, beto labai jau nekvapnus gaziukai, ko anksciau nebudavo.
kai mum buvo uzkieteje,as daviau linu semenu nuoviro puse arbatinio saukstelio, tai pavare po keliu valandu...











