2013 m. mamos iš Mariampolės

Komentuoti
  1. Neegzistuojantis vartotojas
    2013.05.30 20:07 (prieš 5 m.)

Bondzorno parašė:
    Na nedawei,tai ir kankino...tokie tie siuolaikiniai medikai...

Pries kazka darant niekada niekam nedaviau ir neduosiu pinigu, nes pagal viska, man turejo but planinis cp, o skatino lasine gimdyma, bet vistiek baigesi viskas cp.

2. Riteris ♡ 3 m. 8 mėn.
    Princesė ♥ 5 m. 11 mėn.
    Karalaitis ♡ 7 m. 11 mėn.

2013.05.30 20:17 (prieš 5 m.)

Kam cia gasdinat mamas. Tikrai marijampolej super personalas, priziuri be jokiu lt

3. Neegzistuojantis vartotojas
    2013.05.30 20:24 (prieš 5 m.)

Sandriuke parašė:
    Kam cia gasdinat mamas. Tikrai marijampolej super personalas, priziuri be jokiu lt

Tikrai ne visos ten ziezulos, bet viena kita tai tikrai Ir visai negazdinu, tik pasakau teisybe. Zinoma, kita karta vel rinkciausi musu ligonine, bet jau zinau, ko tiketis

4. 2013.05.30 20:43 (prieš 5 m.)

ZinaRup parašė:
    Tikrai ne visos ten ziezulos, bet viena kita tai tikrai Ir visai negazdinu, tik pasakau teisybe. Zinoma, kita karta vel rinkciausi musu ligonine, bet jau zinau, …

Na man atrodo wisur wisokiu zmoniu yra...ir ligonineje ir policijoje ir toj pacioj maximoj
    tai,kaip sakoma wisiems geras nebusi.... o gal Ir mes jiem kartais pasirodom pries nusiteike...

1
  5. Neegzistuojantis vartotojas
    2013.05.30 20:49 (prieš 5 m.)

Bondzorno parašė:
    Na man atrodo wisur wisokiu zmoniu yra...ir ligonineje ir policijoje ir toj pacioj maximoj

Pas juos darbe priklauso daug nuo darbo kruvio, paros laiko ir nuotaikos, nes as daug gulejau pataloginiam ir tos pacios viena karta superines arba ne, o kita karta priesingai, tos, kurios buvo ragannos labai siltos ir mielos motereles

6. 2013.05.30 20:50 (prieš 5 m.)

ZinaRup parašė:
    Pas juos darbe priklauso daug nuo darbo kruvio, paros laiko ir nuotaikos, nes as daug gulejau pataloginiam ir tos pacios viena karta superines arba ne, o kita karta…

Na tai jos irgi zmones...turi rupesciu,nenuotaiku ir pan...swarbu sawo darba gerai atliktu

7. Neegzistuojantis vartotojas
    2013.05.30 21:01 (prieš 5 m.)

Bondzorno parašė:
    Na tai jos irgi zmones...turi rupesciu,nenuotaiku ir pan...swarbu sawo darba gerai atliktu

Butu tikrai gerai, jei darbo kokybe nekentetu nuo visu tu veiksniu

8. 2013.05.31 00:08 (prieš 5 m.)

As ir tik uz huggies. Nuo pirmu dienu naudojam. Bandziau pampers,tai isbere visa uzpakaliuka. Vel gryzom prie huggies ir viskas susitvarke

9. 2013.05.31 00:18 (prieš 5 m.)

Man patiko daktaras Tamosaitis, siulem jam pinigu tai jis neeme sake pirma darbas,po to reikalai ilgai nekankino. Visas procesas truko 7val. O visa laika akusere labai palaike mane,ramino visaip. Likau nepatenkinta viena vaikuciu daktare tik.

10. 2013.05.31 07:23 (prieš 5 m.)

Namu seimininke parašė:
    Man patiko daktaras Tamosaitis, siulem jam pinigu tai jis neeme sake pirma darbas,po to reikalai ilgai nekankino. Visas procesas truko 7val. O visa laika akus…

Wa,kaip gera skaityti... girdejusi apie Tamosaiti,kad toks liuks daktariukas
    Su wyru buwai?Nes jai atwirai,esu girdejusi,kad kurios wyrai nedalywauja...tai ten nelabai graziai elgiasi personalas...pre wyro prisibijo...bet cia gal tik bobuciu pletkai....

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras