2014 m. Rugpjūtinukai (Archyvas iki 2014.06.04)

1. braskyte25
    2013.12.01 18:42 (prieš 4 m.)

Kamile :* 3 m. 4 mėn.
    Augustas 8 m. 1 mėn.
    Lukas 10 m. 7 mėn.

2013.12.01 18:42 (prieš 4 m.)

Renkames busimos mamytes ir esamos i rugpjiutinukus

2014 m. Rugpjūtinukai (Archyvas iki 2014.03.2

2014 m. Rugpjūtinukai (Archyvas iki 2014.05.05)

2. 2014.05.05 18:41 (prieš 3 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2014.05.05 18:41 (prieš 3 m.)

Juditel3 parašė:
    panasu kad gal del nestukiu slogos, nes as ir niekad neknarkdavau o dabar sako irgi uzknarkiu arba jei neknarkiu tai tada sako kvepavimas pats buna toks gilus ir gr…

Nu bet kaip nemalonu pries vyra as dar visai negaliu ant nugaros gulet iskart oro truksta,sunku kvepuot..

3. Juditel3
    2014.05.05 18:43 (prieš 3 m.)
    2014.05.05 18:43 (prieš 3 m.)

daivaandrius parašė:
    Nu bet kaip nemalonu pries vyra as dar visai negaliu ant nugaros gulet iskart oro truksta,sunku kvepuot..

man tai dzin nera man kazko nemalonaus pries saviski, mudu kaip vienas ir jei as knarkiu tai ka jau padarysi, juk ne specialiai taip yra

2
  4. ambr@
    2014.05.05 18:45 (prieš 3 m.)
    2014.05.05 18:45 (prieš 3 m.)

Sniegoja parašė:
    O dar norėjau pasidalinti ir savo problemėle. Mano vyras niekaip nesupranta, kad gimus kūdikiui bus sunku ir teks atsisakyti įprasto laisvalaikio. Jis kažkaip labai…

Nesinervuok. Visi tie isivaizdavimai gerokai keisis gimus vaikui. Jei vyras paims ta menesi tevystes atostogu ir praleis kartu, tai jau bus l.gera pradzia.
    Na, jei vistik nebus to tinkamo supratimo ir paramos, kai gims vaikas ir truputi sustipres (tarkim, praeis kokie trys men), palik ji viena su vaiku pusdieniui (pati jausi, kiek gali ji viena palikti). Grizus aiskinti nebereikes ;-) O ir siaip, manau, l.sveika duoti vyrui viska daryti nuo pat pradziu, kad negaletu pasiteisinti 'oj, as nemoku' arba 'tau geriau iseina'. Aisku, nereikia ir lazdos perlenkti, nes vistik jis tures i darba eiti ir tu esi ta, kuri yra vaiko prieziuros atostogose.. Dar galima samdytis valandine aukle ar paprasyti, kad kartais kas is artimuju pabutu su vaiku ir tave (o geriausiai - jus abu) isleistu. Tikiu, jog tikrai atrasit, kaip vienas kita palaiko ir vienas kitu pasirupina.
    Ir siaip...anksciau ar veliau mazyliai tiesiog pavergia savo tevu sirdis ir rupestis jais tampa didziausia laime, o visi kiti dalykai - maziau svarbiais. Ir siaip, vaikui augant gyvenimas nusistovi ir gali sau susikurti nauja komfortiska gyvenima. ;) Viskas praeina. Ir geri dalykai, ir blogi. Problemas reikia spresti tada, kai jos yra. O ar ju bus ir kiek ir kaip jas spresite, juk nieks nezino ;-) As turejau l.aisku isivaizdavima, kaip viskas bus gimus vaikui ir oj, kaip viskas buvo kitaip Reikejo laiko apsiprasti, reikejo laiko, kol radosi kazkokie sprendimai, ir vel gyvenimas tapo kaip toj pasakoj 'graziai ir laimingai'. Nieko nebijok, ir pasidziauk dar tuo likusiu laiku, kai gali daryti ka nori kada nori

5. Rafinuota_bohema
    2014.05.05 18:50 (prieš 3 m.)

2 m. 7 mėn.

2014.05.05 18:50 (prieš 3 m.)

Vaida, tikrai susirasite likimas Jums tiesiog paskatinimą siunčia, paskui ,manau, patys džiaugsitės, kad persikraustyt teko

6. Claudia.
    2014.05.05 18:52 (prieš 3 m.)

Kokia bjauri esu antra diena Visokie spuogiai atsiranda ant veido, man taip buna, tik tada, kai yra trukumas kai ko Bet tokia nenusiteikusi esu tam, biski tokia ir savanaude jauciuos Jums taip nera?

7. 2014.05.05 18:52 (prieš 3 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas

Juditel3 parašė:
    man tai dzin nera man kazko nemalonaus pries saviski, mudu kaip vienas ir jei as knarkiu tai ka jau padarysi, juk ne specialiai taip yra

Na man taj gaila jo,negana kad as ant jo beveik miegu,taj dar ir knarkiu kai garvezys jir anksti keliasi i darba,tai pati matau kad neisimiega ...

8. Vaidaa89
    2014.05.05 18:53 (prieš 3 m.)
    2014.05.05 18:53 (prieš 3 m.)

Rafinuota_bohema parašė:
    Vaida, tikrai susirasite likimas Jums tiesiog paskatinimą siunčia, paskui ,manau, patys džiaugsitės, kad persikraustyt teko

As irgi galvoju kad gyvenimas isbandymus cia mum siuncia, bet nieko, mes juos atlaikysime, viskas bus gerai... juk kitaip ir buti negali.. aciu uz palaikyma, man kazkaip lengviau pasidaro kai cia nors biskiuka issipasakoju..

2
  9. Rafinuota_bohema
    2014.05.05 18:57 (prieš 3 m.)

2 m. 7 mėn.

2014.05.05 18:57 (prieš 3 m.)

Claudia.. parašė:
    Kokia bjauri esu antra diena Visokie spuogiai atsiranda ant veido, man taip buna, tik tada, kai yra trukumas kai ko Bet tokia nenusiteikusi esu ta…

Na manęs bėrimai tai nekamuoja, o nuo myliuko tai ir susilaikom, nes paskutinio bandymo metu mažylis taip pradėjo spardytis, kad visas intymias mintis nuvijo mes dabar mėgaujamės intymiomis akimirkomis be lytinio akto

10. Claudia.
    2014.05.05 19:08 (prieš 3 m.)
    2014.05.05 19:08 (prieš 3 m.)

Rafinuota_bohema parašė:
    Na manęs bėrimai tai nekamuoja, o nuo myliuko tai ir susilaikom, nes paskutinio bandymo metu mažylis taip pradėjo spardytis, kad visas intymias mintis nuvijo mes…

Tai ir mes taip pat Juolab, kad atsigulus, mazylis visalaik pasiunta, tai kaip galima dar apie kazka kita galvot Na man ne tai, kad berimai, bet tai vienas koks spuogas atsiranda, paskui vel koks, kai nebuna ju, tai nervina va tokie "vizitai"

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.