2015 m. RUGSĖJINUKŲ mamytės :) (Archyvas iki 2016.10.18)

1. 2016.03.16 22:01 (prieš 2 m.)

belladonna parašė:
    maniškis sveria 9,4kg. Pediatrė man konkrečiai nepasakė kaip ką, tik "kaip tave mamytė dar pakelia" ;). Bet mano mama iš patirties davė suprasti, kad 6 mėn. kūdikis…

maniške jau virš 9 kg sveria, nieks nieko dėl maitinimų nesako tikrai..

4
  2. Jonukas 3 m. 4 mėn.
    Emilija 5 m. 3 sav.
    Ricardas 7 m. 5 mėn.

2016.03.16 22:32 (prieš 2 m.)

belladonna parašė:
    maniškis sveria 9,4kg. Pediatrė man konkrečiai nepasakė kaip ką, tik "kaip tave mamytė dar pakelia" ;). Bet mano mama iš patirties davė suprasti, kad 6 mėn. kūdikis…

Nu maniskis sveria 10kg ir man nieks neliepe nutraukt naktinio maitinimo o ir valgo jis pas mane nakty laaaabai daznai

2
  3. 2016.03.16 22:45 (prieš 2 m.)

spygle9 parašė:
    Sveikos mamytes, norėjau paklausti, toms kurios nemaitina prasidejo normalus menesiniu ciklas? Man taip keista, po gimdymo susirgau praejus 4 menesiams, dabar jau m…

Buvo viskas normalu kaip ir 3 ciklus. Tai trečias baigėsi, kaip tik pas ginę buvau užsiregistravus apžiūrai po gimdymo. Tai patikrino, viskas gerai sako, jokių problemų nėra. Ir praeina kelios dienos - vėl mm prasidėjo
    Savaitė po to, kai baigėsi anos. Ir truko ilgai, tai ir galvoju, kas čia buvo, nes toks vaizdas, kad organizmas išsivalė

4. 2016.03.16 22:46 (prieš 2 m.)

gogis parašė:
    sveikos Kauno mamytes.... ar lankote su vaikuciais koki baseina. jei taip tai koki, papasakokite. parekomenduokite

Lankome mazylyje, bet menesio pabaigoj isbandysime Pilaite zaliakalnyje.

5. 2016.03.16 23:15 (prieš 2 m.)

belladonna parašė:

Mes 5 men 9,3kg sverem.. gydytoja isvadino mus storuliukais, bet nepiktai aisku, ir apie jokius maitinimu ribojimus irgi ne zodzio..

6. Adriana 3 m. 5 mėn.
    Matas 7 m.
    Tajus 8 m. 5 mėn.

2016.03.16 23:23 (prieš 2 m.)

as nesuvokiu kaip galima nemaitint vaiko visa nakti sakyciau viena maitinima nuimt o dabar is karto juk vaikas reks nes valgyt nores nesuprantu tokio daktaru poziurio lyg butu taip lengva as kadangi misinuka duodu tai mazinu tas porcijas bet tik ne tai kad isvis nemaitinu ...

4
  7. Neegzistuojantis vartotojas
    2016.03.16 23:37 (prieš 2 m.)

zivilaite parašė:
    O jums daktare patare jau nebemaitint?kokio svorio esat jei nepaslaptis?nes mes jau irgi nemazi,eisim penktadieni pas daktare ziuresim ja sakis..

9,4 kg svėrėm per vizitą, daktarė patarė įvedinėti mėsą ir pasakė, kad mergaitė metukų amžiaus sveria 10kg, berniukai kiek daugiau. Nenori įžeisti ir sakyti storulis, bet ir iš reakcijos aišku. Nesivartom vis dar, atsisėda tik įsikibus rankytėm. Naktį nerėkia, neklykia, kai nuėmiau MP 8 valandoms. šiandien pasvėriau jau 9,6 kg po pietinės košytės.

8. 2016.03.16 23:39 (prieš 2 m.)

audruleee parašė:
    as nesuvokiu kaip galima nemaitint vaiko visa nakti sakyciau viena maitinima nuimt o dabar is karto juk vaikas reks nes valgyt nores nesuprantu tokio daktaru poziur…

Nevisada vaikas keldamasis nakti nori valgyt maniskis ir pabunda, bet apverciu ant kito sono, iduodu tiute ir miegam toliau, issibudina palieku viena kalbet, pavargsta uzmiega pats, niekada nekisu to pm, nes kiek duosi tiek suvalgys

4
  9. Adriana 3 m. 5 mėn.
    Matas 7 m.
    Tajus 8 m. 5 mėn.

2016.03.16 23:52 (prieš 2 m.)

VRenata parašė:
    Nevisada vaikas keldamasis nakti nori valgyt maniskis ir pabunda, bet apverciu ant kito sono, iduodu tiute ir miegam toliau, issibudina palieku viena kalbet, pa…

tas tai taip del to nesiginciju as ir nevisad ji kisu buna ir kita nemiegojimo priezastis mum kartais arbatyte geriau buna nei misinukas

10. Neegzistuojantis vartotojas
    2016.03.16 23:53 (prieš 2 m.)

VRenata parašė:
    Nevisada vaikas keldamasis nakti nori valgyt maniskis ir pabunda, bet apverciu ant kito sono, iduodu tiute ir miegam toliau, issibudina palieku viena kalbet, pa…

Būtent. Tik aš naktį maitindavau MP vos suniurzgėdavo. Dbr suprantu kiek duosi, tiek ims net miegodamas. O niurzgėti gali, kad reikia pakeisti padėtį, trūksta kambaryje oro ar pučia pilvuką ir išsibudina. Jei valgyt nori, tai tutis nepadeda, išsiima jį ir tada rėkia, čia dieną jam taip.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.