skaisteatene parašė:
Sveikos,mamytes esamos ir busimos ir as prie jusu prisijungiu..![]()
as mastau apie gimdyma tik klinikose gimdziau pirma ten ir antra zadu tikrai nesis…
man irgi,nesuprantu kam ten kas gali netikt.visad jaučiaus ten kaip ponia,gerbiama,globojama.po gimdymo net man į 3vietę palatą nk neįkėlė,nes pasakiau,kad lb man blogai su miegu.visą savaitę buvau tik su leliuku*
mamabr parašė:
Del to, kad tie keli mirties atvejai ir buna Klinikose, tai zmones bijo ju kaip velnias kryziaus![]()
tikrai taip;)
mamabr parašė:
Aisku, didelej ligoninej gal nera taip jauku,kaip gimdymo namuose, bet medicinine prasme, Klinikos - saugiausia vieta gimdyti.
bet kad ir šiaip jauku ten,gera apsauga,jokie nesišlaisto.kai gimdžiau pirmą,vyrui net nakvot kartu leido
ramintalina parašė:
sveika, o kaip ten su tais rezidentais? ar labai lenda?
aš irgi to bijojau,bet pas gimdyves matyt neskuba leist jų,nes nei karto nebuvo.o dar ir per nėštumą gulėjau3x,tai tada kartą buvo,bet smagu kai paklausinėja,pakamantinėja







