2016 m. Kovo mėn. mažyliai

Komentuoti
  1. 2016.07.14 08:51 (prieš 2 m.)

Else parašė:
    Labas, o kaip pripratinti nesikelti?

pas mane tas pats. o 5-puse 6 keltis - iprasta jau

2. 2016.07.14 08:58 (prieš 2 m.)

Else parašė:
    Labas, o kaip pripratinti nesikelti?

Matot, aš pati nemaitinu ir mano vaikas tikrai gali išmiegot visą naktį.. Tik nepagalvokit, kad giriuosiu, lb jus užjaučiu..
    Pats pratinimas, kiek girdėjau su vandenuku vyksta, vietoj maitinimo duoda vandens atsigert, tiek težinau..

3. Neegzistuojantis vartotojas
    2016.07.14 09:10 (prieš 2 m.)

LinaBrizas parašė:
    Matot, aš pati nemaitinu ir mano vaikas tikrai gali išmiegot visą naktį.. Tik nepagalvokit, kad giriuosiu, lb jus užjaučiu..

Taigi viskas gerai, aš tai jau beveik susitaikiau Teisingai sakot, su pm turėtų išmiegoti, bet dažnas vaikas keliasi su saule, o dabar gi švinta anksti... Gal dėl to?
    Dėl vandenuko irgi skaičiau, klausiau, bet mums nepatarė, tipo ankstoka dar...

4. 2016.07.14 09:50 (prieš 2 m.)

InVi 9 parašė:
    Gal nuoroda galit?

Labas rytas. Norėčiau ir aš rast būdą, kaip įpratinti nesikelti naktį. Ir dar galėtų 21 val užmigt ir keltis 8 ☺. Na bet iš patirties, tai pirmagimis tik keturių metų pradėjo naktimis normaliai miegot. Tada nusipirkom katę☺.

5. 2016.07.14 09:52 (prieš 2 m.)

Nesuprantu, su telefonu rašau, daug prirašau ir pusė dingsta

6. 2016.07.14 09:56 (prieš 2 m.)

Kobraitė parašė:
    Labas rytas. Norėčiau ir aš rast būdą, kaip įpratinti nesikelti naktį. Ir dar galėtų 21 val užmigt ir keltis 8 ☺. Na bet iš patirties, tai pirmagimis tik keturių me…

Mes sia nakt 21val uzmigome ir 8val atsikeliame. Bet faktiskai vos ne visa nakt su (*) burnoj miega

7. 2016.07.14 11:00 (prieš 2 m.)

LinaBrizas parašė:

Su vandeniu atpratinau nuo 1men jau taip.. tris naktis prabusdavo, o po to nebe.. dar menesi keldavo 6 pavalgyt dabar ir to nebesikelia... bet kai pratinau jau maitinau misriai...

8. 2016.07.14 12:11 (prieš 2 m.)

Dar reikia visą dienos normą sumaitinti iki nakties miego, tada turėtų išmiegoti ilgiau... Nors maniškė tai dar svorį atgaut turi, tai nors normą sumaitinu iki nakties, naktį duodu dar savo pienuko, matyt troškina arba pripratus prie artumo, nes patraukia 1 min ir miega toliau

9. 2016.07.14 13:01 (prieš 2 m.)

Else parašė:
    Taigi viskas gerai, aš tai jau beveik susitaikiau Teisingai sakot, su pm turėtų išmiegoti, bet dažnas vaikas keliasi su saule, o dabar gi švinta anksti... Gal dė…

Viena pazystama maitina misriai berniukui 2 menesiai ir buvo tikrai reksniukas, visada tik ant ranku ir pan. Tai ji pradejo duoti pankoliu arbata uzpilta vandeniu ir tada misinuka i ja, zinokit vaikas neatpazystamas... Ramus ramutelis

10. Nedas 9 m. 4 mėn.

2016.07.14 13:03 (prieš 2 m.)

Mūsiškis jau 2 mėn. kaip nuo 23 iki 6.10 arba 6.30 išmiega nesikeldamas. Pati nebemaitinu, mišinuką beveik kas 4 valandas gauna, tai išmiega naktį ramiai. Tik iš ryto tos musės prikelia, nors jau išdaužau vakare , bet lieka kokia padla viena ir tiesiai prie sūnaus , tai prižadina, bet vėl užmiega, tai taip šiandien iki 7.30 išmiegojo kai musių nebuvo.
    Dėl pratinimo miegoti, tai negaliu nieko pasakyti, specialiai nepratinau nei pirmo, nei antro, abu išmiegodavo nuo 2 mėn. per naktį. Galvoju gal nuo vaiko priklauso tas miegelis naktį. Mano giminaitė iki 3 metų naktį dar keldavosi, tai jam šalta, tai gert nori, tai į wc, tai bijo kažko ir t.t.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras