2018 m. sausio mėn. mamukai (Archyvas iki 2018.10.30)

1. 9 m. 4 mėn.

2018.10.26 09:18 (prieš 7 mėn.)

Orinta... parašė:
    Del vaiko verkimo neiskvies. Va man jau turetu iskviesti del didziojo sunaus zviegimo, mano saukimo... nu taip neina susivaldyti nesaukti kai jis neklauso baisu

Mano keturemetė turėjo apmastymu laiptelį, kai neidavo susitarti, paprašydavau gražiai, sekantį kart įspėdavau, kad jei dar kartosis sės 4 min ant laiptelio, ir tada jau sodindavau. Jei atsistodavo anksciau laiko, 4 min prasidedavo is naujo ( kiek metu tiek minuciu). Po 4 min trumpai paklausdavau uz ka sedejo, ji man pasakydavo, atsiprašydavo ir toliau viskas gerai būdavo.

3
  2. 2018.10.26 09:24 (prieš 7 mėn.)

zuikis_k parašė:
    Mano keturemetė turėjo apmastymu laiptelį, kai neidavo susitarti, paprašydavau gražiai, sekantį kart įspėdavau, kad jei dar kartosis sės 4 min ant laiptelio, ir tad…

Visiskai vienodai maniskiui... nepadeda niekas... tiesiog supratau kad taip jis isreiskia savo pavyda kad yra sese ir kad didzioji dalis skiriama maziukei. Tad apsipykstam abu paskui susitaikom

3. 9 m. 4 mėn.

2018.10.26 10:05 (prieš 7 mėn.)

Orinta... parašė:
    Visiskai vienodai maniskiui... nepadeda niekas... tiesiog supratau kad taip jis isreiskia savo pavyda kad yra sese ir kad didzioji dalis skiriama maziukei. Tad apsi…

Nu nesupykit, bet esu įsitikinus, kad sistemingas kažkokios drausminimo priemonės taikymas, nebūtinai tokios pat kuri pasiteisino man ir mano vaikui, duoda rezultatu. Bet pirmiausia turit nepasiduoti emocijoms jūs pati.

1
  4. 2018.10.26 10:10 (prieš 7 mėn.)

zuikis_k parašė:
    Nu nesupykit, bet esu įsitikinus, kad sistemingas kažkokios drausminimo priemonės taikymas, nebūtinai tokios pat kuri pasiteisino man ir mano vaikui, duoda rezultat…

Na nepykstu. Bet jus neturit vaiko su kesniu chafakteriu. Ir siatemongos priemones jam yra taikomos. Tad cia kalba apie nieka. Jus nezinot mano vaiko tad as nekreipiu demesio. Visos priemones jam yra taikomos, bet geriausiai veikia denesio nekreipimas.

5. 2018.10.26 11:02 (prieš 7 mėn.)

žieminukėė parašė:
    o koks ūgis ?
    siandien kaip tik buvome poliklinikoj tai sveria 9,5 ir ugis 77, bet berniukas irg…

Oj kokie jus auksti mes 72cm

6. 2018.10.26 11:02 (prieš 7 mėn.)

Turejau ir as kaimyne uz sienos, kuriai grasinau iskviest vaiku teises. Budavo rekia 3 vaikai ir ji per visa nama. Jos pasiteisinimas neva labai vaikas irzlus jos. Nu suprantu vaikas verkia, zirzia ar kazka. Bet rekimas atgal tikrai nepagerina situacijos. Suprantu retkarciais pratrukt galima. Nu bet budavo nuolatos, ir ji garsiau rekdavo negu tas vaikas :/// ziauru budavo klausyt

7. 2018.10.26 16:49 (prieš 7 mėn.)

Gal kas atsiras iš mamyčių, galinčių ir norinčių padėti? Mes savaitgalį vešim kažką iš savo daržo...
    Tėvų darželio Tema : gal kas galetu pagelbeti maisto produktais?

Čia viena mama prašo pagalbos sau ir 6 metų dukrytei.

8. 2018.10.30 01:43 (prieš 7 mėn.)

Būsima mamytė 1 parašė:
    Gal kas atsiras iš mamyčių, galinčių ir norinčių padėti? Mes savaitgalį vešim kažką iš savo daržo...

Mielai, galiu pagelbeti ir rubais, ir maistu kaip ka paduoti ir kur randates ?

9. 2018.10.30 09:07 (prieš 7 mėn.)

Sveikos, ar turite kuri Joie Stages autokedute? Kokie butu atsiliepimai?

10. tevu-darzelis.lt 9 m.

2018.10.30 10:43 (prieš 7 mėn.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/2018-m-sausio-men-mamukai-3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.