2019 m. Liepinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.01.18 20:50 (prieš 1 mėn.)

Lyka parašė:
    Turiu klausima nuo kelintos savaites dingo pykinimas ir sleikstylys?

Man asmeniskai buvo sleikstulys iki gimdymo. Panasu, kad ir dabar taip bus, nes nepagerejo dar 🤦‍♀️

1
  2. 2019.01.18 20:53 (prieš 1 mėn.)

manopaslaptis parašė:
    Gal yra būsimų mamyčių, kurios jau jaučia vaikučių judesiukus? 😍🤗🥰

Sia savaite pajutau. Pradzioj netikejau, bet dabar jau tikrai negaliu "nurasyt" jokiem pilvo putimam ar dar kam 🤣

1
  3. 2019.01.18 21:47 (prieš 1 mėn.)

Lyka parašė:
    Turiu klausima nuo kelintos savaites dingo pykinimas ir sleikstylys?

Man jis tik pastiprejo...😔

4. 2019.01.18 22:15 (prieš 1 mėn.)

manopaslaptis parašė:
    Gal yra būsimų mamyčių, kurios jau jaučia vaikučių judesiukus? 😍🤗🥰

Jauciu tik naktim. Arba velu vakara ne spardosi, bet vartosi per visa pilvuka labai jauciasi. Buna miegu ir atsibustu nuo jutimo kaip apsivercia

5. 2019.01.18 22:46 (prieš 1 mėn.)

Ar kuri nors esate turėjusi nėštumo metu herpesa ant lūpos? Man buvo kai laukiau dukrytės, dabar vėl, daktare snd pamatė sako Oj kaip blogai. Nzn, aš Neimu į galvą, nes man ištisai jie būna. Gal jūs apie herpesas girdėję, kodėl jau taip blogai?

6. 2019.01.18 22:47 (prieš 1 mėn.)

ingrida11 parašė:
    Sia savaite pajutau. Pradzioj netikejau, bet dabar jau tikrai negaliu "nurasyt" jokiem pilvo putimam ar dar kam 🤣

Aš snd gydytojai pasakiau, kad jaučiu sako negali but. Bet kiekviena diena uždėjus ant pilvo ranka jaučiu. Tai laikysiuos savo nuomones, kad jaučiu maziuka

1
  7. 2019.01.19 04:14 (prieš 1 mėn.)

As turejau su pirmu pacioj neštumo pradzioj herpesa. Paskui nuo to laiko neturejau. Bet dabar jauciu kad vel bus. Herpes virusas pavojingas, kaip ir visos kitos ligos. Bet manau jei priziurint ir gydant, neapleidziant tai viskas bus gerai ir panikuot nera del ko.

1
  8. 3 m. 7 mėn.

2019.01.19 08:31 (prieš 1 mėn.)

Banana2 parašė:
    Ar kuri nors esate turėjusi nėštumo metu herpesa ant lūpos? Man buvo kai laukiau dukrytės, dabar vėl, daktare snd pamatė sako Oj kaip blogai. Nzn, aš Neimu į galvą,…

Žinau kad pavojinga tik tuo atveju jei jūs nėštumo metu pirmą kartą pasigaunat šį virusą o jeigu jis jum būdavo ir anksčiau organizme tai nepavojinga nes yra susiformavę kažkokie antikūnai ar kazkas

2
  9. 2019.01.19 08:34 (prieš 1 mėn.)

Labas, gal zinot kokiu vaistu nuo kosulio nesciajai, nesloguoju, temperaturos neturiu? Per ta kosejima net pamiegoti negaliu normaliai, turiu isla tabletes, bet jos man nepadeda..

10. 2019.01.19 09:18 (prieš 1 mėn.)

Belineaja parašė:
    Labas, gal zinot kokiu vaistu nuo kosulio nesciajai, nesloguoju, temperaturos neturiu? Per ta kosejima net pamiegoti negaliu normaliai, turiu isla tabletes, bet jos…

As taip pat ziauriai pradejau koset...nesikreipet i gydytoja?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras