Kapucci parašė:
Tai turiu siuntima i klinikas bet ar galiotu kazi atsviestas?tarkim? O jei ir mokamai kazi ar bus tik 30eu nesitiki kazkaip...bet reik skambintis tiesei ir regis…
Jeigu turite i klinikas, tai i klinikas ir registruokites, o ne i Mazyli, siaip retai siuncia i klinikas









