Futura13 parašė:
Oi, vienok džiugu, kad ne mano viena tokia pikčiurna šiandien 🙈
Mums nuo curaprox ortodontinės net žiaugčioja 😀
Futura13 parašė:
Oi, vienok džiugu, kad ne mano viena tokia pikčiurna šiandien 🙈
Mums nuo curaprox ortodontinės net žiaugčioja 😀
Suninthesea parašė:
Mums nuo curaprox ortodontinės net žiaugčioja 😀
Mano irgi nuo tos pačios žiaugčioja 🤦♀️🤣 gal visgi vyresniems tinkamesnė 🙈🤭
Suninthesea parašė:
Mums nuo curaprox ortodontinės net žiaugčioja 😀
Man ziaugcioja jei per prievarta kisi, reik graziai iduot kad pats vaikas paimtu tada ir tinka, dazniausiai kai verkia graziai galima iduot
Freya parašė:
Sveikos, gal kuri mama atrado pasiteisinusi maitinimo liemenuka? Kad neverztu, kai prisipildo pieno ir nepasidarytu atvepes liemenukas, kai krutine isvalgyta..
Aš nešioju paprastas uždaras sportines liemenėles 😊
Ashes parašė:
Nuk ir philips avent ima, bet pradejo nuo nuk, philips pries tai neeme.
Mūsų Philips neima. Nors pirmagimis iškart čiupo 🤣
O nuk yra kelių rūšių 🤔

Saule2021 parašė:
Noriu paklausti, gal nelabai vieta klausimui.. kiek laiko po gimdymo kraujavote?
Jau 2 mėn kraujuoju ir dar ne pabaiga 🤦♀️
Saule2021 parašė:
Mūsų Philips neima. Nors pirmagimis iškart čiupo 🤣
O nuk yra kelių rūšių 🤔
Ta antra varianta foto
Goosey parašė:
Jau 2 mėn kraujuoju ir dar ne pabaiga 🤦♀️
Ar yra normalu tiek ilgai kraujuoti? Ar bandėt aiškintis priežastį?
9 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai
6 testuotojų vertinimai