9 mėnesių kūdikis atsisako kieto maisto

Komentuoti
  1. User has not uploaded an avatar
    2015.09.30 13:45 (prieš 2 m.)
    2015.09.30 13:45 (prieš 2 m.)

Sveikos. Mano mažoji visada buvo valgi. Pradėjus valgyt košes - valgė viską ir visada. Ir staiga, kai buvo kokie 8 mėnesiai (tęsiasi pusantro mėnesio) pradėjo stumti šaukštą ir nevalgyti. Geria tik pieną (mišinuką), valgo vaflius, barankas, bananus ir kartais obuolį. Su vaikštyne privažiavus iš mano lėkštės būna salotą nugvelbia. Bet savo košių nevalgo. Griebiasi už pakaušio, išsiriečia kėdutėje ir verkia.
    Nebežinau ką daryti... Padėkite!

2. kysa83
    2015.09.30 13:55 (prieš 2 m.)
    2015.09.30 13:55 (prieš 2 m.)

mano irgi panasiai tai nebekiskit tu kosiu jei nenori. o kaip darzovienes? ar valgo? nes manoji tai tokia nevalgiuke, jei suvalgo kokius 3-4 kasniukus, paskui lupas suciaupia, galvyte nusuka ir vsio - mama, valgyk pati tai gyva misinuku...

3. miashka
    2015.09.30 15:49 (prieš 2 m.)

Mažoji fėja 4 mėn. 3 sav.
    Princesė 4 m. 10 mėn.

2015.09.30 15:49 (prieš 2 m.)

Ametista parašė:
    Sveikos. Mano mažoji visada buvo valgi. Pradėjus valgyt košes - valgė viską ir visada. Ir staiga, kai buvo kokie 8 mėnesiai (tęsiasi pusantro mėnesio) pradėjo stumt…

neduokit barankų, vaflių ir kitų saldumynų (aš ir banano neduočiau, jis labai saldus ir krakmolingas), geriau daržovės, mėsytė, valgykit pati tokį maistą, kad ir vaikas galėtų iš jūsų lėkštės skanauti, padarykit iš maisto kokius žvėriukus, veidukus ar gėlytes, maniškė valgo kartais košę, jeigu į silikonines formeles su boružėm, drugeliais sukrečiu (kai atvėsta košė, tai lieka tokios fomos, mielai suvalgo), žodžiu - pažaiskit su maistu

4. Zmona-Mama
    2015.09.30 17:07 (prieš 2 m.)
    2015.09.30 17:07 (prieš 2 m.)

tokie amziaus vaikai nesupranta boruzeliu ir t.t. maniskis irgi nenorejo valgyt.. nuo 10men pradejau primaitinima,nors irgi nelabai ejosi... Tiesiog jai vaikui ne laikas,nenori,nereik kist..ateis laikas prades valgyt

5. Rasule
    2015.09.30 19:27 (prieš 2 m.)

♥Dukriukas♥ 4 m. 5 mėn.

2015.09.30 19:27 (prieš 2 m.)

Na nevalgo tegu nevalgo, ateis laikas ir valgys
    Baronkos, vafliukai, bananas uzkisa skranduka, beto tai saldus maistas, todel ir gali nevalgyti kosiu
    Maniske irgi buvo nevalgi, atejo laikas ir pradejo po truputi Ragauti, koses, darzoves, mesyte, as i savo lekste dedavausi tai ka ji valgydavo ir greit pradejo valgyti
    Dar kai pamaciau, kad ir kramto gerai, tiesiog nebetryniau maisto, jai buvo daug idomiau valgyti gabaliukais

6. nicelife
    2015.09.30 22:00 (prieš 2 m.)
    2015.09.30 22:00 (prieš 2 m.)

Mano ir dabar dar nevalgo. Vienintelis maistas misinukas, kartais uzkanda banano, persiko + spaudziamu tyreliu. Viskas. N menesiu siulau darzovienes, kruopu koses, mesyte, kaip tik neruosiau, ko neisbandziau, ir ruosiau ivairiai, ir stengiausi pati kartu valgyti, galiausiai dejau druskos, bet rezultatas - is burnos ta maista iskasa su ranka ir istasko aplink, slykstu jai ir taskas. Buna apima neviltis, nes valgyt ji nori, misini geria labai noriai, bet kitokiam maistui priesinasi is visu jegu. Jau nebezinau, kaip prijaukinti.

7. miashka
    2015.09.30 23:43 (prieš 2 m.)

Mažoji fėja 4 mėn. 3 sav.
    Princesė 4 m. 10 mėn.

2015.09.30 23:43 (prieš 2 m.)

nicelife parašė:
    Mano ir dabar dar nevalgo. Vienintelis maistas misinukas, kartais uzkanda banano, persiko + spaudziamu tyreliu. Viskas. N menesiu siulau darzovienes, kruopu koses, …

sakyčiau niekaip ateis laikas, ir valgys, tikrai, kad ir kaip sunku dabar tuo patikėti svarbu mamai neprarasti kantrybės ir geros nuotaikos (patikėkit, žinau, kaip varo į neviltį tiek ruoštas ir visai neparagautas maistas) o gal nesiūlykit kurį laiką iš viso, gal eikit į svečius pas vaiką, kuris gerai valgo (kartais "bandos jausmas" suveikia)

8. User has not uploaded an avatar
    2015.10.01 12:54 (prieš 2 m.)
    2015.10.01 12:54 (prieš 2 m.)

Košes mes pradėjom valgyti nuo 6 mėnesių. Labai gerai valgėm. 8 mėnesių pradėjo valgyti su mėsa (triušis). Porą savaičių pavalgė ir pradėjo stumti šaukštą. Jau mėnuo kaip jokios košės įsiūlyti negaliu. Bandos jausmas suveikia tik šaukštui ar dviems (pusbrolis gerai valgo, tai kartais su juo kažkiek pavalgo). Iš mano lėkštės irgi nebeima. Labai retai kada išsižioja, kai siūlau. Noriai geria tik mišinuką, valgo sausainius, barankas... Šitas kieto maisto streikas tęsiasi jau geras mėnuo, pusantro gal. Negi man ją mišinukais maitinti tik?

9. User has not uploaded an avatar
    2015.10.01 13:00 (prieš 2 m.)
    2015.10.01 13:00 (prieš 2 m.)

2014Mamyte parašė:
    tokie amziaus vaikai nesupranta boruzeliu ir t.t. maniskis irgi nenorejo valgyt.. nuo 10men pradejau primaitinima,nors irgi nelabai ejosi... Tiesiog jai vaikui n…

Ji du mėnesius valgė daržovių košes. Jau net buvau mėsą įvedus. Ir va staiga nustojo valgyti. Sučiaupė lūpas ir viskas. Valgo tik tai, ką pati į burną įsideda ir mišinuką. Išviriau daržovių stambiais gabalais - nenori.

10. Zmona-Mama
    2015.10.01 13:20 (prieš 2 m.)
    2015.10.01 13:20 (prieš 2 m.)

Ametista parašė:
    Ji du mėnesius valgė daržovių košes. Jau net buvau mėsą įvedus. Ir va staiga nustojo valgyti. Sučiaupė lūpas ir viskas. Valgo tik tai, ką pati į burną įsideda ir mi…

mano irgi valgydavo ''bangom'' .. siulau nekankint vaiko padaryk pertraukele.. poto pamatysi vel valgys 9 men tai nera daug as su kitom mamom bendrauju tai musu bendraamziai 14menesiu dar ne visi valgo...
    Vaikui pilnai pakanka misinuko ar mp .beto maniskis pradzioj pripazino tiktai parduotuvines tyreles,o veliau emus maisyt tai namu gamybos tai parduotuvine,eme valgyt namie gamintas...

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras