Alternatyvi medicina: veikia ar ne?

Komentuoti
 1. 2019.03.09 16:01 (prieš 3 mėn.)

  Vabaliukas09 parašė:
  Taip taip farmacija tai kaip sakant tik verslas big pharma,jie siekia tik susargdinti žmones ir daugiau nieko,paprastas paracetamolis gali sukelti mirti ,tai jus vi…

  Na kodėl taip reikia iškart į kraštutinumus pulti, kad jau šiek tiek pabaksnoji kritiškai pirštu farmacijos kompanijas, tai ir va prasideda-esi iš viduramžių, minti tik žole ar gyvas tik švęstu vandeniu🙄🤭... Nematau pvz., nieko blogo derinant tradicinę mediciną bei domintis pvz aroma/fitoterapija ir kt alternatyviomis priemonėmis, norint pagerint savijautą ir aišku neperžengia tai sveiko proto, nes kraštutinumai būna nepataisomi. O vat kad skandalėlių su vaistų pašaliniais poveikiais pasitaiko, tai meta nemažą šešėlį ant kompanijos, kuri net ir faktams iškilus viešumon, atmeta savo atsakomybę dėl stipriai pasireiškusių šalutinių poveikių vartojant tam tikrą vaistą (nekalbu apie skiepus, o neseniai nuskambėjusį pvz Levothyrox skandalą)

  1
 2. Neegzistuojantis vartotojas
  2019.03.09 16:09 (prieš 3 mėn.)

  fleur68 parašė:
  Nematau pvz., nieko blogo derinant tradicinę mediciną bei domintis pvz aroma/fitoterapija ir kt alternatyviomis priemonėmis, norint pagerint savijautą ir aišku nepe…

  Kad dabar net medikai aukštos kvalifikacijos taiko kompleksinį pacientu gydymą- ir homeopatija ir aroma/fitoterapija ir tt. Ne tik pirmu taikymu medikamentai. As ir nematau nieko tame keisto, jei domimasi alternatyvomis, o kai jos nepagelbeja- neatmetama ir klasikine medicina..

  3
 3. 2019.03.09 16:21 (prieš 3 mėn.)

  G.L. parašė:
  Kad dabar net medikai aukštos kvalifikacijos taiko kompleksinį pacientu gydymą- ir homeopatija ir aroma/fitoterapija ir tt. Ne tik pirmu taikymu medikamentai. As ir…

  Na, man dar pasitaiko ne taip retai, kai prakalbi su kai kuriais žmonėmis apie papildomus (švelnesnius, natūralius) gydymo būdus, naudojant šalia tradicinės medicinos, dar būna, kad sulaukiu nustebusio žvilgsnio ar nesupratimo, kaip ir apie ką čia kalbu🙂.

 4. 2019.03.09 16:24 (prieš 3 mėn.)

  fleur68 parašė:
  Na kodėl taip reikia iškart į kraštutinumus pulti, kad jau šiek tiek pabaksnoji kritiškai pirštu farmacijos kompanijas, tai ir va prasideda-esi iš viduramžių, minti…

  Taip taip šventas vandenėlis išgydis jumis nuo visų ligų,nesuprantu tokiu kurie patiki savo sveikata visokiem šarlatanam.

 5. 2019.03.09 16:26 (prieš 3 mėn.)

  fleur68 parašė:
  Na, man dar pasitaiko ne taip retai, kai prakalbi su kai kuriais žmonėmis apie papildomus (švelnesnius, natūralius) gydymo būdus, naudojant šalia tradicinės medicin…

  Heomatija tai yra gydomas ligonių placebo efektu,ten tie vaistai neturi jokio gydomojo poveikio,nes tik vandenukas su cukrumi,aš gerai pagalvočiau ar toliau lankytis pas gydytoja kuris vietoj rimto gydomo pasiūlytų man heomatija.

 6. 2019.03.09 16:28 (prieš 3 mėn.)

  Vabaliukas09 parašė:
  Taip taip šventas vandenėlis išgydis jumis nuo visų ligų,nesuprantu tokiu kurie patiki savo sveikata visokiem šarlatanam.

  O iš ko sprendžiant, kad einu pas šarlatanus??? Kad nusiperku vit D natūraliu pagrindu, gerąsias bakterijas vartojam keičiantis sezonams, natūralų vitC acerolą vartojim,o ne sintetinį, pasitepu dviem lašiukais pvz ravintsara ea gripo epidemijų metu, nes ne tik priduoda energijos, o ir padeda atkimšti nosį ar geriau jaustis, tai jau šarlatanizmas čia???

  6
 7. 2019.03.09 16:31 (prieš 3 mėn.)

  Vabaliukas09 parašė:
  Heomatija tai yra gydomas ligonių placebo efektu,ten tie vaistai neturi jokio gydomojo poveikio,nes tik vandenukas su cukrumi,aš gerai pagalvočiau ar toliau lankyti…

  O siaube, susivokite kas kur apie homeopatiją šnekėjo? Šiaip Prancūzijoj homeopatinius preparatus valstybės kompensuojamas preparatas... Tai... O dėl efektyvumo aš nesiginčysiu, ne man9 kompetenciją ir reikalas

  4
 8. 2019.03.09 16:36 (prieš 3 mėn.)

  Vabaliukas09 parašė:
  Taip taip šventas vandenėlis išgydis jumis nuo visų ligų,nesuprantu tokiu kurie patiki savo sveikata visokiem šarlatanam.

  Beje, jei mano ir mano šeimos bendrosios praktikos gydytojas, baigęs medicinos studijas tradiciniam universitete, tai kaip jis susijęs su šarlatanizmu?

  3
 9. 2019.03.09 16:37 (prieš 3 mėn.)

  fleur68 parašė:
  O siaube, susivokite kas kur apie homeopatiją šnekėjo? Šiaip Prancūzijoj homeopatinius preparatus valstybės kompensuojamas preparatas... Tai... O dėl efektyvumo aš …

  – Ką mokslas mano apie homeopatiją?

  – Priklauso nuo to, koks mokslas. Jei tai vakarietiškas, kontrole grįstas, standartinis mokslas, tai jis sako, kad homeopatijos veikimas prilygsta placebo efektui. Neveiklioji medžiaga imituoja veikliąją. Tačiau yra ir blogos kokybės ir mažos apimties tyrimų, kurie pateikia homeopatiją kaip neblogą gydymo būdą. Nekokybiški tyrimai naudojami kaip įrodymai. Bet taip, yra ligų, kurios pasiduoda placebo efektui.

  Taip taip gydykitės placebu tikrai pasveiksite

 10. 2019.03.09 16:39 (prieš 3 mėn.)

  fleur68 parašė:
  Beje, jei mano ir mano šeimos bendrosios praktikos gydytojas, baigęs medicinos studijas tradiciniam universitete, tai kaip jis susijęs su šarlatanizmu?

  Aš tai keisčiau daktara jei jis man pasakytu jog heomatija mane išgydis,nes kažin ką jis ten mokėsi besimokydamas tos medicinos ,o gal net ir nusipirko diplomą.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras